Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co bude dál v češtině?

Ahoj, ma někdo info, zda se v češtině bude chystat něco dalšího z balíčků dobrodružství a rozšíření? Díky za info
16.11.2015 06:46:16

Blackfire

On stejně tak Blackfire původně sliboval, ze budou lokalizovat komplet Hru o truny a víme, jak to dopadlo

23.1.2019 16:30:30

Rozšíření ???
S tím, že vyjde a bude vycházet další hra z prostředí Pána prstenů, tak to z LCG Pánem prstenů nevidím příliš reálně. Trh se neustále rozrůstá, kdo ví, co budeme hrát za 2 roky. Rychlejší bude překlad od místní komunity ;)

23.1.2019 17:38:27 | Upraveno autorem (porovnej)

Reprint
Podle FFG stranek cely Ring-maker cyklus ceka na reprint. Ale on ten cyklus byl reprintovany uz nekolikrat (2x i potom, co u nas cesky vysel Against the Shadow cyklus) a Blackfire porad nic, takze moje nadeje nejsou moc vysoke. A ze se prelozi i Dream-chaser cyklus, ktery bych opravdu chtel, uz ani nedoufam.

23.1.2019 22:17:29

Reprint
FFG striktně odděluje reprinty AJ verze a ostatních jazyků. Dokud se nesejde poptávka reprintu od němců a dalších, tak se nemáme k čemu připojit.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

23.1.2019 22:32:04

Michal-BF
V poradku. Tomu rozumim. Ale je vule z vasi strany nadale prekladat dalsi rozsireni, pokud se takove okno najde?

23.1.2019 23:59:12

to Michal-BF

Nebo už dokonce pracujete na překladu? Chápu všechno kolem tiskových oken, ale bylo by fér vůči nám hráčům malinko odkrýt karty a říct jaké jsou plány českého BF týkající se této hry.
Ať se hráčská komunita může dle Vašich plánů zařídit a buď počkat na další česká rozšíření, nebo případně začít pracovat na nějakém vlastním překladu tady na ZH.

Díky moc za info

Jirka

24.1.2019 07:19:36

FFG reprint
hle, dalsi tiskove okno

https://mobile.twitter.com/FFGames/status/1090271145201291264?s=20

29.1.2019 21:09:32

Junik
Pravděpodobně jen anglické reprinty, to nic neznamená, cizojazyčné se dělají zvlášť.

29.1.2019 21:27:04

To Junik
Bohužel ani nic nepřekládáme. Od doby co FFG spadlo pod Asmodee, tak změnili procesy. Nedostaneme data, dokud nepodepíšeme kontrakt, kontrakt nedostaneme, dokud není jasné, že se bude vyrábět.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

30.1.2019 06:32:06

To Michal-BF
Ahoj Michale, díky moc za vysvětlení situace s tiskovými okny. To vše chápu, chtěl jsem spíš znát, jaké jsou Vaše plány s hrou...budete v tom (pokud se objeví tiskové okno) pokračovat? Kterou částí? Vím, že se jedná o část strategie firmy, ale byli bychom moc vděční za jisté poodhalení Vašich záměrů.

BTW - Nepřehodnotili jste možnost české verze u Arkham Horror card verze? V Česku je toto téma hodně populární a mnoho lidí zatím do koupě anglické verze kvůli množství textu nešlo.

Jirka

30.1.2019 11:58:50

to Jilut
Abych byl upřímný, tak mám trochu obavy, ja kto vlastně FFG s LOTRem zamýšlí. Loni v Essenu jsem dostal nějaké povzbudivé informace o plánu předělat produktovou řadu, aby byl pro začátečníky snazší vstup do hry (nebo spíš méně odrazující s vidinou X expanzí). V podstatě chtěli zkompletovat deluxky s chapter packama (vyřadit nějaké méně populární nebo nehrané karty, upravit cenu a prodávat to jako komplet. Jenže to byla jen vize jednotlivce a te%d v Norimberku už nic z toho neplatí. Cílem BF bylo chronologicky pokračovat tam, kde jsme skončili.
Po fiasku karetní Hrou o trůny (na +/- 5000 prodaných Core setů se prodá cca 120 ks od expanze) nehrozí, že bychom se vrhli do Arkhamu.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

12.2.2019 14:03:44 | Upraveno autorem (porovnej)

To Michal-BF

Díky moc za "poodhalení karet" :-) českého Blackfiru...

Rozumím strategií nejít do karetní verze Arkhamu....přece jen jsme na takový počet ks asi malý trh.

Jirka

12.2.2019 14:07:58

To michal
Je horší to , že FFG spadá ted pod asmodee ?

12.2.2019 16:48:58

to Bushido1
Pro FFG lidi asi jo. Probíhá tam velká rošáda zaměstnanců a najednou už FFG lidi řeší i Plaidhat a Z-Man. Vlastně z našeho pohledu už FFG neexistuje, je to studio, značka na krabici, ale 100% komunikace řeší Asmodee North America
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

12.2.2019 19:18:34

Nějaké novinky?
Ahoj Michale, doba zase trošičku pokročila... Nemáš pro nás nějaké novinky ohledně CZ pokračování? :)

27.3.2019 12:29:41

exoslav
Mám poměrně zásadní informace, bohužel zatím podléhají přísnému utajení ze strany FFG. Jediné co můžu říct je, že letos česky určitě nic nového nevyjde.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

27.3.2019 13:52:22

Michal-BF
Žeby konečně druhá edice? No nechám se překvapit :-)

27.3.2019 14:15:41

Reštart
Presne to isté mi napadlo ako prvé. Okolo hry je až podozrivo ticho.

27.3.2019 14:19:49

Hmm,

no já nepředpokládám, že přísně utajované informace od FFG budou, že od nového roku bude v České republice pokračovat vydávání dalších rozšíření. Já hádám, že bude celosvětové ukončení vydávání této hry.... a tajné proto, aby se doprodaly zbytky :(

27.3.2019 14:26:44

pbch
No Caleb dělá snad ještě na jednom cyklu, co jsem postřehl, takže ještě chvíli se asi nic novýho nedozvíme, pořád doufám v nějakou možnost jak hrát kampaň i mimo ságu třeba nějakou appku k tomu, no uvidíme.

27.3.2019 14:35:59

hracik
V úplný konec bez restartu moc nevěřím teda pokud jim nedoběhne licence, s novým seriálem od Amazonu čekám spíš novou vlnu zájmu svět LOTR takže buď restart nebo nějaký rozšíření herních možností přes appku.

27.3.2019 14:39:26

Froggery
V tohle taky doufám, když chtěl člověk hrát kampaň mimo ságu, tak jsem si musel stáhnout pravidla na BGG. Hráli jsme podle toho s pbch.

27.3.2019 14:39:34

Nový deluxe
Vzhledem k oznámení nového deluxe rozšíření a tedy i cyklu, nečekám že by byla druhá edice nebo konec :) https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2019/4/2/a-shadow-in-the-east/

Nebo je to opravdu poslední cyklus a pak druhá edice... možná proto to utajení, kdo by to pak kupoval, že... :D

Jana & Jonáš
deskoviste.cz

2.4.2019 22:26:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Lotr TCG
Ahoj,

ozval jsem se kontaktni osobe z vydavatelstvi Blackfire a zeptal se prave na rozsireni a co dalsiho se ceka.
Byl jsem v emailu ujisten, ze cesky trh je maly pro absorbovani LCG jako je Pan Prstenu, neprodava se to tak dobre, tudiz od techto her do budoucna chteji odstoupit (snad krome Pokemona). Takze si myslim, ze ticho je proto, ze se opravdu nic dalsiho neceka. Je to opravdova skoda, protoze rozsireni se nadale objevuji v anglictine, viz nova Shadow in the East. Dokonce i standalone sagy podle filmu (napr Hobbit: Over and Under the Hill) nevysly a nejspis nikdy nevyjdou v cestine.

14.5.2019 08:04:04

Lotr
Nezbývá než doufat :-(

14.5.2019 18:51:29

Vybíráme z Bazaru

Euphoria cestou k lepší dystopii
Euphoria cestou k lepší dystopii
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas