Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co bude dál v češtině?

Ahoj, ma někdo info, zda se v češtině bude chystat něco dalšího z balíčků dobrodružství a rozšíření? Díky za info
16.11.2015 06:46:16

FB BF
Z jejich vyjádření na FB jsem pochopil, že se zatím rozhodují, zda budou pokračovat. Měl jsem z toho ale takový pocit, že se jim do toho moc nechce. Pravděpodobně nebyl takový odbyt Trpasluje ... a znáte obchodníky ...

16.11.2015 08:18:59

BF
Tady máte vyjádření Michala:
Dobrý večer, to jsou opravdu nepodložené spekulace. V jednom rozhovoru jsem naznačil, že je LOTR na rozcestí, ale že se spíš přikláníme k pokračování. S Warhammer Questem to nemá nic společného, to není LCG. Priorita je teď nová Hra o trůny LCG, ale jakmile bude FFG řešit dotisky lokalizovaných verzí, budeme v LOTRovi pokračovat. Bohužel se zdá, že nejbližší tisky se ze strany FFG budou řešit až v květnu = doručení příští podzim. Je otázka kolik lidí tu pauzu ustojí a zůstanou hře věrní.
Michal

16.11.2015 08:48:47

FB
ešte na FB bolo spomenuté, že dotlač starších verzií, kedy by sa zviezol aj pripadny preklad, tak bude najskôr na jar, teda ak by aj BF išlo do dalších prekladov (v čo ja dúfam, mohli by radšej vydať saga expanzie (napr. hobbit) ako tie malé, myslim že by mali aj lepšiu predajnosť) tak budú najskr na jesen/zima budúceho roka...tak uvidíme na jar či niečo oznamia...

16.11.2015 08:50:15

plán na rok 2016
Na konci tohto mesiaca by mal BF oznámiť čo plánuje vydať v roku 2016. Bude to oznámené v spolupráci s programom o spoločenských hrách, Deskofóbiou.

16.11.2015 10:02:20

koniec mesiaca
Koniec mesiaca je už tu a stále nič, som zvedaví.
Inak si skôr myslím, že práve pauza by tomu mohla celkom pomôcť, pretože človek do toho pchá stále nejaké penaze a je potrebné mať aj nejaký ten čas na našetrenie :D
Ale inak sa mi páči aj ten nápad s tými Saga Expansiami, to by mohlo byť tiež zaujímavé.

25.11.2015 07:03:21

plány na rok 2016
Budou zveřejněny v Deskofobii bohužel až 8. 12., byl trochu problém se časově sladit. Natáčet budeme teď o víkendu a pak budeme potřebovat nějaký čas na sestříhání.

25.11.2015 07:58:55

plán na rok 2016
Podľa mojich informácií neplánuje BF v roku 2016 vydať žiadne rozšírenie k Pánu prstenů. FFG bude robiť dotlač k tejto hre na jeseň 2016. To znamená, že ďalšie rozšírenie v českom jazyku sa objaví najskôr začiatkom roka 2017.

25.11.2015 14:19:21

škoda
škoda lebo hra je veľmi dobrá, ak to tak naozaj ohlasia tak ako piše pbch, tak asi budem pokračovať v anj, minimalne tie sagy by som si chcel zahrať, čo som pozeral videá a čital pravidlá sa mi pačia omnoho viac ako klasické...

25.11.2015 15:36:40

Mix CZ a EN
Máte niekto skúsenosť s mixom českej a anglickej verzie? Nie je tam problém s nejakými rozdielmi? Mám na mysli hlavne použité termíny v efektoch kariet. Rozmýšľam napriek tomu, že neviem dobre po anglicky, nad Hobitom v ANJ. Nechce sa mi rok čakať, hlavne keď nie je isté, že sa vôbec dočkám. Viete mi to niekto doporučiť, resp. vyhovoriť?
P.S.: Hobit saga obsahuje aj hracie karty, ako ostatné rozšírenia, alebo len scenáre? Vďaka.

5.12.2015 18:51:16

mix cz a en
Ja hrám v češtine len základnú sadu. Ostatné mám v angličtine a nemám s tým problém. Pri väčšom počte kariet v cz to môže byť zložitejšie, ale nič na čo by sa nedalo zvyknúť. Napadá ma odkazovanie karty stretnutia na vlastnosti kariet. Napr. "všetky lokácie s vlastnosťou řeka majú zvýšené ohrozenie". Teda budeš hľadať lokácie s vlastnosťou řeka a river.
BF bude pokračovať v Pánovi prstenů, len im vznikla veľká medzera.

Obe hobitie ságy obsahujú 4 hrdinov a ďalšie hracie karty. Parádne posilnia trpaslíkov. V každom rozšírení máš 3 scenáre, ktoré sú kvalitnejšie ako tie v 1. a 2.cykle.
The Hobbit: Over Hill and Under Hill - http://hallofbeorn.com/Cards/Browse/The-Hobbit-Over-Hill-and-Under-Hill

The Hobbit: On the Doorstep - http://hallofbeorn.com/Cards/Browse/The-Hobbit-On-the-Doorstep

5.12.2015 22:12:09

mix
Já osobně mám základ a první dva cyklu v čj, zbytek v En a není v tom problém

6.12.2015 08:56:43

Novinky v CZ verzi?
Ahoj, nemáte někdo nějaké nové info k dalším rozšířením v češtině?

J

26.9.2016 10:04:16

novinky v cz
Tlačí sa deluxe rozšírenie Dedicové Númenoru (začiatok 3.cyklu). V obchodoch by malo byť začiatkom roka. Momentálne sa prekladá 3.cyklus Proti stínu.

26.9.2016 11:30:54

do Vánoc?
Nějaké nové info kdy vyjdou Dědicové Númenoru? Nestihne se to do Vánoc? Díky

3.11.2016 19:42:20

Vánoce nee
termín dával blackfire konec 1. kvartálu

5.11.2016 07:44:23

Sagy
Nevite jestli je v planu prelozit i hobita a trilogii pana prstenu?

16.12.2016 20:48:54 | Upraveno autorem (porovnej)

další scénáře Dědiců
Při vydání Dědiců Numenoru byly ohlášeny i další rozšiřující balíčky této série. Je cca 3 měsíce po vydání velkého rozšíření a malé balíčky nikde. Dotaz asi na BF: budou a kdy? A chystá se nějaké další velké rozšíření? Díky

25.6.2017 15:42:29

hracik
od blackfiru zaznělo, že malá rozšíření budou, ale že momentálně je nemá ffg v tisku, takže se bude čekat, než se to sveze s anglickou verzí, odhad klidně i rok...

28.6.2017 15:53:16

malé expanze k Dědicům
Cyklus expanzí k Dědicům už je vyrobený, čekáme na zásilku. Zároveň dorazí dotisk prvního cyklu s Honem na Gluma, který byl dlouho vyprodaný.

28.6.2017 16:15:25

pro Michal BF
Zásilka stále nedorazila ani po dalších 3měsících? ???

26.9.2017 21:26:47

Dedicovia
Hracik Čau
ihrysko už ponúka predobjednavku na všetkých 6 AP v cykle dedičov numenoru. Cena 10€ kus.

27.9.2017 07:23:59 | Upraveno autorem (porovnej)

cajgel
Díky za info,předobjednávku má i několik shopů v Čechách od června . ....spíš mě zajímalo, kudy ta loď pluje, když je to půl roku na cestě. ..a jestli náhodou neměla cestu přes bermudský trojúhelník, to by nemělo cenu čekat: )

27.9.2017 08:00:35

Dědicové a co dál?
Michale-BF: a jak to vidíte dál? Plánujete pokračovat?

27.9.2017 13:38:55

Saga expanze
Dnes jsem mluvil s Black Fire a saga expanze se zatím překládat nebude, bohužel - docela přemýšlím na zakoupením Pána prstenů v CZ, ale docela mě odrazují deluxe rozšíření, které "potřebují" adventure packy.
Máte někdo praktickou zkušenost se saga expanzemi? Stojí kvůli nim sehnat si hru v EN?
Díky

4.10.2017 14:37:33

saga expanze
tak zrovna na ty saga expanze jsem se strasne tesil :(

4.10.2017 19:18:16

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Železný trůn
Hra o trůny: Železný trůn
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas