Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Children of Eorl - neofiko rozsireni

Fanousky neoficialnich rozsireni a Rohanskych plani muze zaujmout prave vysle Children of Eorl. Obsahuje vse, co ma klasicke deluxe rozsireni - 3 questy i hracske karty. Serie 6 AP a asi bonusovy GenCon quest bude nasledovat. Uzasna prace vsech autoru.
https://www.alongextendedparty.com/2021/03/children-of-eorl-is-now-available.html
23.3.2021 13:08:35

re :
Díky za info. Vytisknul jsem a odehrál první scénář. Je to fakt špičkový. Skoro mi připadá, že se Seastan dostal v té hře dál, než samotní její tvůrci :-) Jak co do tvorby balíků, tak zdá se i do tvorby scénářů.

26.3.2021 10:21:09

re:Lipča
Tos mě nepotěšil, já po narození malé začal trochu omezovat utrácení za hry a skončil jsem 8.cyklem, z devátého jsem nekoupil nic, protože hobity navíc nehraju moc rád, ale tohle vypadá jako pecka, hrdinové i hráčské karty super, scénáře vypadají tak super a i graficky je to perfektní, takže pokud se to dostane do českých obchodů, tak natuty neodolám :)

28.3.2021 13:46:43

Greyhound
Tak te treba "potesim" tim, ze rozsireni jsou neoficialni, takze v obchodech urcite nikdy nebudou. Takze by sis je musel bud vytisknout a rozrezat sam a nebo si je objednat od nejakeho z autory navrhovanych tiskaru (v nasem pripade od Polaku nejspis)

28.3.2021 13:53:53

lipča
Aha, já myslel, že je to jako byly ty samostatné scénáře Custom scenario, které se normálně prodávaly, tak v tom případě bych si to vytiskl s tím, že mám někde ze základu nevyužité karty (kupoval jsem ho kvůli pár kartám 2x), takže hráčské karty bych řešil přelepkami na tyhle nevyužité, v obalech se to pak po zamíchání nepozná, a scénaře bych vytiskl také. Každopádně se mi to líbilo natolik, že by mě nevadilo po dvou letech utratit opět za rozšíření PP peníze, oficiální devátý cyklus mě vůbec nezaujal.

28.3.2021 16:41:34

Greyhound
Zas v devátém cyklu máš contracts, které hodně rozšíří možnosti při stavbě balíků, ze stand alone scénářů vyšel před časem Hunt for the Dreadnought s obří kartou Dreadnoughtu, který navazuje na styl těch lodních scénářů z Dream-chaser cyklu

28.3.2021 17:35:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Greyhound
Jsem na tom stejně. Skřípal jsem zuby už u Rhovanion, kde se mi scénáře moc nelíbily a kupoval jsem to hlavně kvůli některým zajímavým hráčským kartám. Shadow jsem úplně odpískal, protože to mi i přes zajímavou lokalitu a zajímavou koncepci kontraktů absolutně nesedlo. Celkově mi to přišlo jako fakt Mordor. Hráčsky divnej a těžkej cyklus. Naopak mě docela zaujala taktéž neofiko polokapaň A light in the East, která je taky kolem Rhunu a vypadá hodně fajn. Dokonce tam mají i lodičky. Children of Eorl je ale podle mě ještě o trošku dál. No a pak ten oficiální Dreadnought. Sice v malém počtu hráčů trochu krátký, ale jinak fakt boží dobrodrůžo s krásným bosem a variablititou. Pro milovníky Dream-chaseru must have.

28.3.2021 17:58:20

louza
Souhlas - Rhovanion a celý 8.cyklus jsem nakoupil proto, že díky němu jde složit naprosto super balík z traitu Dale, navíc tam byla spousta vybavení, které jdou dát i spojencům, což občas chybělo. Ale v 9.cyklu kromě novinky contracts nebylo nic tak výjimečného, co by mě přesvědčilo, takže jsem to ukončil, a teď mě fakt zaujalo až tohle neofiko rozšíření, které si určitě vytisknu.

29.3.2021 12:48:30

Froggery
Contracts bylo to jediné, proč jsem nad tím cyklem váhal, ale nakonec mě to nepřesvědčilo, u velkého rozšíření mi celkem vadilo, že jako hrdiny a spojence tam dali opět jiné verze už vydaných postav, byť Sméagol/Gollum vypadal zajímavě.
Ale Hunt for Dreadnought jsem zaznamenal a to se mi líbí, Grey Havens a navazující cyklus považuju za jeden z nejlepších a tohle samostatné scénařové rozšíření zvažuju koupit.

29.3.2021 12:50:57

Prvni adventure pack k fanouskovskemu rozsireni Children of Eorl je k dispozici k tisku pro vsechny. Vic info o “The Aldburg Plot” na

https://www.alongextendedparty.com/2021/06/the-aldburg-plot-is-now-available.html

5.7.2021 10:52:59

Lipča

Díky za upozornění, myslel jsem, že vyjde jen to velké rozšíření, to je super, že vydají celý cyklus, to budu muset zase tisknout :-)

5.7.2021 20:46:49

Nenechal si to někdo vytisknout v tom Polsku (MBPrint)?

7.7.2021 15:24:41

Nevíte, jestli je to hratelné samostatně? Nebo je potřeba základ, případně i nejaká  další rozšíření?

8.7.2021 14:34:44

@wana22 Je to koncipované jako standardní cyklus od FFG, takže k hraní potřebuješ minimálně Core Set.

8.7.2021 20:22:49

Designersky tym vydal svuj “GenCon Quest". A jde o neoficialni zakonceni cele pribehove kampane Pana Prstenu - Scouring  of the Shire.

https://alongextendedparty.com/2021/08/16/the-scouring-of-the-shire-is-now-available-for-print-and-play/

16.8.2021 22:05:56

Nemá doma někdo, kdo si kupoval více core setů, nepotřebné hráčské karty? Jedno jaké, potřeboval bych je pro vytištění karet z tohoto cyklu (tisknu jako přelepky pro existující karty + dávám do obalů), už mi došly ty, co jsem měl doma. Kdyžtak prosím nechat vzkaz.

 

17.9.2021 16:09:50

Vybíráme z Bazaru

Bios: Origins - insert
Bios: Origins - insert
Akt. cena: 280 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas