Pán prstenů: Dobrodružná hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 30x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Dobrodružná hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 7
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Iron Crown Enterprises
Mladá Fronta
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1993
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KDO CO?

Tuhle hru jsem nikdy neviděl a chtěl zjistit něco víc prosím někdo npište třeba zápis z hraní
2.12.2014 22:52:01

viz
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/hra-od-mf-8709/

2.12.2014 23:04:54


Je to takový jednoduchý dračák. Jsou tam sešity, podle kterých "pán jeskyně" řídí příběh, různé super mapy, spousta papírových figurek... Vždycky je tam nějaká část, kdy se lze "nějak" rozhodnout a podle toho se skočí na určitou část/sekci (jsou očíslovány). Celkově velmi dobře vyvážené a vhodné pro lidi, na které je čistý dračák moc obtížný (problém častého "zadrhávání se" na jednom místě). Každý má svoji postabu a tu vylepšuje, kniha vždy řekne zda jste nalezli nějaké předměty které si můžete rozdělit. Je tam tuším (jsem líný to otevřít i když je to vedle mě :D) 5 různých schopností (hbitost/chytrost/výdrž/síla..) která se -jak bývá zvykem- přičítá k hodu kostkami pro úspěch. Už sem to kolik let nehrál ale z dětství mám na to fakt pozitivní vzpomínky. Pokud chce někdo dělat dračák s dětma, a nebo mívá se skupinou problém s náročnějšími pravidly, tohle je rozhodně super volba :)

27.4.2021 20:42:54

Vybíráme z Bazaru

Šachy DETOA - vhodné pro rodiny i šachisty
Šachy DETOA - vhodné pro rodiny i šachisty
Akt. cena: 130 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas