Palm Island - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Portal Dragon
Autoři: Jon Mietling
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obtížnost?


Mám za sebou druhou hru a přijde mi to "jednoduché", hrál jsem bez feat karet a měl jsem 42 bodů a získal bych během té hry 6 Feat karet.

První hru vím, že jsem hrál špatně a dával na konec balíčku omylem i druhé karty.. v druhé hře už jsem to dělal jen s vrchní kartou.

Máte podobné pocity k obtížnosti? Případně napadá vás, co jde snadno v pravidlech přehlédnout a hrát špatně?
25.10.2020 19:21:32

Obtiznost
Tak to delas asi neco spatne bez tech feat karet je brutal nahrat i tech 30 :) 40 dle me je skoro nemozny bez vylepseni.. ja standartne hraju se zakladnim balickem cca 25 bodu.

25.10.2020 20:17:57

Mozna chyba
Co me napada ze muzes delat chybne:
Suroviny muzes mit vylozen (otocene o 90°) jen 4 (karty) pokud se ti dostane otocena musis ji hned dat na spod balicku.
Otocenou kartu nemuzes vylepsovat.
Karty na zacatku hry nahodne zamichas?
Jinak nevim co by slo hrat jeste chybne..

25.10.2020 20:25:35

Tak uz vim
Tak uz vim. Karty, co jsem upgradoval (at uz rotate, ci flip), tak jsem nechaval na miste a az dalsi akci dal na konec balicku. Coz zvlast u upgradovani karet, co davaji suroviny, vyrazne ulehcuje hru...

Tak snad uz ted vse znam dobre a priste to budu hrat zcela dle pravidel.

25.10.2020 20:31:45

Ouhara
Co myslíš tím, že "otočenou kartu nemůžeš vylepšovat"?

Já dal první hrou 32 bodů, pak několik her 26-29. Naposledy dokonce 35 :)

Kromě této poznámky, které nerozumím, dělám vše ostatní správně dle pravidel.

25.10.2020 23:55:22

Duirin

Např karta číslo 3 Fishen, na základní úrovni ti dá 1 rybu, nebo ji za 1 rybu můžeš otočit vzhůru nohama, aby ti dávala 2 ryby.

První své 2 hry jsem ji otočil, ale omylem nechal na místě, a tedy ve stejném kole ji "vylepšil“ a zároveň použil na získání 2 ryb

26.10.2020 00:22:55

vylepšení

No jako že použiješ kartu aby ti dala suroviny otočíš o 90° dáš ji na konec balíčku no a pak někdy musíš ty suroviny využít aby se ti narovnala zpět a až v dalším kole se můžeš tuto kartu vylepšit, ale už ji zase nemůžeš použít na zisk surovin to zase až v dalším kole. Tzn. pokud bys chtěl kartu vylepšit na max., tak tě to stojí 4 kola (některé karty jdou vylepšit i za dvě kola) tak utakže ta karta ti dá suroviny za celou hru třeba jen 4x ;)

26.10.2020 07:44:18

Vybíráme z Bazaru

Sherlock Holmes: Trojitá výzva
Sherlock Holmes: Trojitá výzva
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 17 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas