Palm Island - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Portal Dragon
Autoři: Jon Mietling
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak spárovat rub a líc?

měl bych dotaz - vytiskl jsem si karty od endymion, které jsou v sekci "ke stažení" a rozstříhal jsem je, takže mám hromadu samostatných karet. Teď ale nevím, jak je spárovat dohromady - plánuju je strčit do klasických průhledných obalů, takže budou držet obě karty u sebe bez lepení, jenže záleží na orientaci zadní strany, jak to teď poznat? která strana je skutečně ta zadní ve správné orientaci? U předních se chytím těch očíslovanných rohů + barvy (modrá/červená), ale zadek nemůžu odhadnout.
25.4.2020 16:01:31

Lichá a sudá strana
Ahoj,
v souboru každá lichá strana sedí k té sudé za ní. Tudíž se můžeš orientovat podle souboru.

Postup:
Máš stranu v č.1.
Vezmeš stranu č.2, kterou překlopíš po delším okraji listu.
Překlopený papír č.2 přiložíš na zadní stranu papíru č.1.

Takže ti takto vyjdou karty, které k sobě pasují i se správným natočením karty..;) Budeš to mít trochu těžší v tom, že si ty dvojice karet musíš podle souboru vyhledat. Ale není to nic hrozného..:D

Snad jsem to vysvětlil srozumitelně.

25.4.2020 16:12:43

Chápu?

ok, takže jestli chápu správně, obrázek pro ilustraci:

jako kdybych vytiskl na jeden papír obě stránky - https://abload.de/img/ksobea3jdl.png a přehnul to na žluté čáře k sobě a tím pádem k sobě sedí předek/zadek těch, které jsou spojené modře, že ano?

Ale tahle logika přestává fungovat hned na straně 5 a 6 - https://abload.de/img/takto07jft.png - stále přehnuté podél žluté strany k sobě a modře spojené stále patří takto k sobě. Ty červeně spojené k sobě očividně nepatří, spárvně bude to zelené označení.
Takhle se tedy "nepřehnou" k sousednímu listu, ale ke stejné kartě na stejném listu tou "kratší stranou" karty? (tím ale zase narážím u karty hladomor/hurikán na tomto konkrétním případu)

25.4.2020 17:25:51

To je v poradku...
Tohle jsou specialni karty a tam ma kazda strana karty opravdu jiny vyznam...

25.4.2020 18:26:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Revolver + 2 rozšíření, Brno
Revolver + 2 rozšíření, Brno
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas