Paladinové Západního království: Sídla šlechticů

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Paladinové Západního království: Sídla šlechticů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Paladinové Západního království
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Sam Macdonald
Shem Phillips
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Tak aké sú skúsenosti? Celkom by ma zaujímalo, čo to spravý s tak krásne vyladenou hrou ako sú Paladíni. 

26.6.2021 08:50:52

Kopec ľudí to už má a žiadne dojmy,skúsil to už niekto hrať?Základ je dobrý a chcem si kupiť toto rozšírenie ale pravidlá sú stále nedostupné.

23.7.2021 19:33:33

No vezmu to trochu z jiného úhlu pohledu.

Paladiny mám moc rád, beru je jako z nejlepších eur, co jsem kdy hrál (výš už jen Mars, Great western trail a Podmořská města) a mám je i dost nahrané (30+ her).

Při pročítání pravidel jsem si říkal wow, to bude fungovat naprosto dokonale a skvěle to pasuje. Přidává to další track a akce, které na sebe navazují a kombí se.

Ale… Produkční stránka je totálně tragická. Hráčské desky ze základu Paladinů jsou skvělé, pevné a s matným povrchem. Přídavné desky z rozšíření jsou otřesné a vůbec se k tomu nehodí. Pokud znáte Vikomty, tak ty desky jsou přesně takové. Slabší kartón, lesklý povrch a celkově to působí jako pěst na oko. Ano, nejspíš jsem blázen, ale po rozložení jsem na to koukal a nevěřil. Následně sbalil a hodil na bazar. 
 

Takže výsledek? Pokud vám nevadí kvalita provedení, rozhodně doporučuji. Herní dobu to nenatáhne a přidá to dvě hodně zajímavé akce. 

 

PS. tím nechci snižovat provedení Vikomtů. Ano, jsou o něco horší, ale jednotné. Já prostě nechápu jak k tomuhle guláši někdo dal zelenou.

23.7.2021 20:07:02

Vybíráme z Bazaru

High Froniter 4 CZ + neoprenový playmat
High Froniter 4 CZ + neoprenový playmat
Akt. cena: 5501 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas