Paladinové Západního království

xxxxxxxxxo hodnoceno 129x (Seznam vlastníků)

Paladinové Západního království - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Sam Macdonald
Shem Phillips
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyplatí se?

Jsem na vážkách, jestli hru pořídit, abych následně nebyl zklamáný.
Hodí mi někdo info, jak je s hrou spokojený, popřípadě, klady a zápory hry, balanc atp.?
Předem děkuji.
12.11.2019 20:15:42

Architekti nebo tato hra?
Architekti nebo tato hra? Děkuji.

16.11.2019 20:26:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Recenze
Stačí počkat, již se objevují první recenze a představení hry a do vánoc jich bude spousta.

21.11.2019 01:09:01

Odpověď

Staňo, omylem jsem označil tvůj příspěvek, jako nevhodný a nevím, jak to zvrátit :( nicméně jsem zvědav, jestli se dočkáme odpovědi na naše dotazy a ještě jednou se omlouvám, ani nevím, že tu něco takového je + chtěl jsem ti jen odepsat a stalo se toto :(

22.11.2019 03:42:25

porovnání
Paladiny jsem hrál jednou Architekty asi třikrát a mně se líbí víc Paladini. Přijde mi, že u nich má hráč větší kontrolu nad hrou, dají se tam dělat různá malá komba a soupeř nemá moc možností, jak ti házet klacky pod nohy.

22.11.2019 07:35:46

Orten
Za ty prachy se rozhodně vyplatí. Ve hře je spousta možností co dělat, každou hru tedy můžeš mít jinou strategii. Dokonce je tam moc pěkný (ne velký) škodící mechanizmus, kdy protihráči sebereš kartu kterou nutně potřebuje, nebo mu zablokuješ barvu workera, kterého taky zrovna potřebuje anebo na něj rovnou zavoláš inkvizici, protože vidíš jak futruje karty podezření. Dohromady to moc pěkně funguje a když se podaří kombíčko, kdy jednou spuštěnou akcí získáš až pět workerů různé barvy plus další bonusy - srdíčko zaplesá radostí ;-)

29.11.2019 10:38:44

Hra se vyplatí. Pravilda nejsou vůbec náročná. Je to svižná hra plná strategie. O napští není taky vůbec nouze. Vezme si ten protihráč “královskou přízeň” nebo nevezme. Vyjdou ti barvy ve figurách? Je to moc vyvážený. Asi výtka je v tom, že je to časově náročné. Ale to senedá nic dělat.

23.10.2021 22:34:03

Vybíráme z Bazaru

Descent: Legends of the Dark
Descent: Legends of the Dark
Akt. cena: 90 €
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas