Ottoman Sunset

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Ottoman Sunset - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: 1. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Victory Point Games
Autoři: Darin A. Leviloff
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy ze hry

Máte někdo? Podle mě hodně dobrý solitér. Už mě nebavilo hrát max. jednou za týden, někdy ani to ne, tak jsem si pořídil pár solitér her:) A z téhle jsem nadšený. Nejen podle mě nejlepší ze série States of Siege. Ještě mě moc lákalo téma ruské revoluce Soviet dawn, jenže to má expansion set, což při objednávání z Ameriky dost prodražuje. Navíc má horší grafické zpracování. To samé pro téma Japonska za 2. světové války (We must tell the Emperor.
Před nějakým časem jsem nahrál obrázky, ale zatím nic, tak snad se časem objeví. Popis hry taky poslán ke schválení.
18.3.2011 09:18:31

marabu
no to se budu s tebou přít...nejlepší je Zulus on the Rampats!:)..VPG jsou skvělí, ale to jsem psal už v jiných vláknech...o Ottoman Sunset jsem uvažoval, protože WWI. ale snad v příští objednávce...

a co říkáš na to jak ti to přišlo? taky A5 obálečka?...

jinak VPG je o hře né o kvalitě komponent, je to o tom dostat lidi k žetonovkám...jo a Kity jsou opravdu masakrálně předražené, u Zulus jsem dostal 8 karet za 8 dolarů, to je fakt drsné...

18.3.2011 10:56:35 | Upraveno autorem (porovnej)

VPG
Nevím co je nejlepší (a podle BGG asi Zulus..), ale rozhodně nedoporučuju Levée en Masse ;-)
Soviet Dawn jsem před chvílí dohrál - viz diskuze ke hře a musím říct.. Fajn :)

20.3.2011 12:02:50

ocasek, Polda
nebyl jsem překvapený, protože jsem kouknul na video, co mají VPG na stránkách. A celkově mají na stránkách všechno, co potřebuješ. Jo, A5 obálečka, srandovní. Ale stojí to za to.
Nevím, jak jiné hry, ale Ottoman sunset má na stránkách VPG volitelná pravidla - neutrální, která jen přidávají historickou přesnost, a pak pravidla hru ztěžující nebo zlehčující. Což je super. Zahraješ pár her a pak si ztěžuješ nebo zlehčuješ podle gusta. Já osobně po 8 prohraných hrách v řadě zlehčuju...:) I když poslední hru jsem skončil na poslední kartě - Lawrence s bandou Arabů mi vlezli do Konstantinopole, sem myslel, že mě omyje.

20.3.2011 20:37:11

kde kupit
Kupovali ste hry od VPG priamo z ich stranky? Kolko vyslo postovne a ako dlho trvalo kym k vam hra prisla? :)

23.3.2011 12:56:00

tirsillur
Já to objednával na těhle stránkách:

http://yhst-12000246778232.stores.yahoo.net/otsugrwarine.html

Poštovné - 10 doláčů, hra 20.

Už nevím přesně, ale nějak do týdne jsem to měl.

23.3.2011 13:06:09

tirsillur
já přímo přes ně, teď jsem si dal OS do košíku a vyšlo by mě to na 31,95...doprava 9 a 22,95 hra...

a mi to přišlo za 7 dní s tím, že to bylo přes Vánoce, takže možná i rychleji teď.

23.3.2011 13:55:35

Vybíráme z Bazaru

Drawn to Adventure
Drawn to Adventure
Akt. cena: 260 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas