Osadníci z Katanu

xxxxxxxxoo hodnoceno 1515x (Seznam vlastníků)

Osadníci z Katanu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Klaus Teuber
Rok vydání: 1995
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

BIG Box - nove scénáře

Ahoj, koukala jsem, ze v big boxu jsou dalsi scénáře, karty a figurky. Nevite nekdo prosim jestli se bude dat koupit i samostatne? Osadníci jsou moje srdeční zalezitost. Diky
18.11.2017 15:40:25

Samostatná koupě
Karty pomocníků a scénáře Nejlepší přátelé a Mallorca se dají případně koupit v zahraničních e-shopech, Německo vyšlo svého času jako samostatná hra.
Řešením by možná bylo prodat starou verzi a koupit si novou (tak jsem to alespoň udělal já).

10.1.2018 12:26:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Samostatná koupě
Já právě uvažuju nad tím Big Boxem... Problém je, že základní Osadníky mám skoro kompletní. Snad jen nějaké to poslední rozšíření nemám. Teď to možná začnu konečně hrát častěji, ale nevím, jestli to celé neprodat a nevzít jen ten Big Box a mít vše v jedné krabici.

Zajímal by mě tedy názor na to, zda do Big boxu jít, když základ a několik rozšíření mám už doma (ale ve spoustě dalších krabic).

10.1.2018 13:10:31

Samostatná koupě
Nemůžu pochopitelně generalizovat, ale co se mě týče, tak jsem starou verzi prodal a nelituji toho. Ubyly mi dvě krabice (od základních Osadníků a Německa, rozšíření pro 5-6 hráčů jsem už tak jako tak měl v krabici se základní hrou), ale přibyla mi jedna větší. Možná by se do ní nějaká další rozšíření vešla, ale to by chtělo vyhodit plastový inzert a k tomu jsem se zatím neodhodlal.

10.1.2018 22:31:01

Rozšírenia

Ahojte, nedávno som si big box kúpil a uvažujem hneď aj o námorníkoch a neskôr aj kupcoch a barbaroch..no neviem nikde nájsť cz/sk verziu pre 5-6 hráčov.. a to je pre mňa problém, lebo skoro vždy hrávame 5-6 a kúpiť si rozšírenie len pre základnú hru o 3-4 hráčov nie je boh vie čo. Neviete niekto o tom či sa plánujú tieto rozšírenia aj v cz/sk jazyku ?

2.2.2019 10:23:55

Rozšíření 5-6 hráčů
Plánují se rozšíření pro 5-6 hráčů pro všechny moduly - Města a rytíře, Námořníky i Kupce a barbary. Měla by vyjít ještě letos.

5.2.2019 20:50:06

Rozšírenia

Shark, super, ďakujem za odpoveď.. ani nevieš ako si ma potešil :D

10.2.2019 10:14:32

Pokud sháníte rozšíření pro 5-6 hráčů a nechce se vám čekat, na megaknihách to mají v polštině. COž je u jazykově nezávislé hry asi jedno - jen nápovědy mají pravda polské popisky, takže jak říkám, pokud není jiná možnost.. ;-)

19.9.2021 11:40:22

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu + rozšíření Noir
Kronika zločinu + rozšíření Noir
Akt. cena: 1021 Kč
Končí za: 13 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas