Orléans - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: dlp games
Autoři: Reiner Stockhausen
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Nějaké bližší dojmy? Vypadá to celkem zajímavě... Pokud vím, u nás to s výjimkou Fantasy obchodu zatím nikdo nenabízí. Snad to bude po Spiel des Jahres a Essenu lepší.
12.6.2015 08:26:43

herní dojmy
Díval jsem se, že jako předobjednávku to má Svět deskových her, kde většinou pár dnů po uvedení do eshopu hry mají skladem, ale přidám se s dotazem, jaké to je. Něco jsem našel na Boardgamegeeku, ale je to nová hra (vydání 2014) a ani na BGG toho moc není. Má někdo vyzkoušené? Vizuálně to vypadá zajímavě :)

12.6.2015 15:44:19

gameplay
rahdo runs through
https://www.youtube.com/watch?v=IblC_P5kqnk

13.6.2015 08:54:16

hrál někdo?
Pár her mě nově zaujalo, tato mezi nimi. Máte zkušenost? Zábava, znovuhratelnost, počet hráčů? Díky.

12.11.2015 23:49:23

herní dojmy
Za mě jednoznačně vynikající hra, je tam prvek náhody - taháš jednotlivý žetony postav z pytlíku, takže "šachisti" maj smůlu, je to hezky graficky, není to úplně jednoduchý na přemejšlení - je třeba trochu kombit s postavama, který zahraju teď a který si nechám do příštího kola. Zase to má velice jednoduchý pravidla, takže to zvládnou i 12ti letý děti. Možná je tam víc kol, než by bylo zdrávo (18), ale i tak to máš do hodiny a půl odehraný a nejseš vodvařenej z přemejšlení. Co se týče ohratelnosti, řekl bych, že to tak rychle neohraješ, nemáš tam samozřejmně miliony karet, který můžeš kombit, zase nemusíš nic číst a a s tim pak kombinovat.

13.11.2015 16:04:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Arkham Horror (karetní, EN) + 2 rozšíření EN
Arkham Horror (karetní, EN) + 2 rozšíření EN
Akt. cena: 1399 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas