On Mars - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Vital Lacerda
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kterou

Rád bych si pořídil nějakou lacerdovku, ale nejsem tak bohatý a ani nemám moc spoluhráčů na to abych si pořídil víc než jednu. Zvažuji pořízení On Mars nebo Escape plan od tlamy a nemůžu se rozhodnout. Chápu že každá hra bude dost jiná, ale i tak bych požádal nějakou zasvědcenou duši o radu.
14.9.2019 18:30:28

Pokud jednu

, tak Lisabon.

14.9.2019 19:01:42

On Mars vs. Escape plan

On Mars jsem měl možnost vyzkoušet a je to zas krok kupředu v Lacerdově trendu vyšperkovaných těžkých euro her. Escape plan zase považuji za nejvíce odlišný od ostatních jeho her a zvláště ke konci je tam zajímavý tlak na hráče a napětí.

14.9.2019 19:20:48

Gallerist
Ak sa nemýlim Escape plán je pre troch.. při dvoch hracoch je tam přidány virtuální hráč..
On mars som ešte nehrala, čekám na dorucenie ž KS

Za mna je velmi pěknou vstupnou hrou do vitaloviek gallerist a myslím že ma aj solo mod

15.9.2019 08:42:24

escape
hraje se tam za seržanta a ještě kohosi, každopádně to hru neztěžuje, jen se tím krásně prasí

15.9.2019 15:15:49

Automatický hráč v Escap Plan
Je to Lacerdova manželka :-) My hrajeme Escape Plan jen ve dvou (nejsou spoluhráči) a je to parádní. Každopádně jdeme i do Marsu. Jinou Lacerdovku jsem nehrál, ale jak vizuálně tak herně je Escape Plan skvělej a počítám, že On Mars bude též.

Takže sem ti vlastně neporadil :)

15.9.2019 16:31:04

Vybíráme z Bazaru

PánoPrstenů - vse, co vyšlo + 3D insert
PánoPrstenů - vse, co vyšlo + 3D insert
Akt. cena: 7000 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas