Oh My Goods!: Longsdale in Revolt

xxxxxxxxxo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Oh My Goods!: Longsdale in Revolt - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Boží zboží
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Lookout Games
Autoři: Alexander Pfister
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Ahoj,
mám udělaný překlad do češtiny včetně karet. Není tu někdo, kdo by to hodil do grafiky? Neumím to tak dobře a ani času není mnoho.
19.10.2017 15:10:28

70 karet
70 karet to je dost prace, podle mne to rozsireni zatim ma moc malo lidi...

20.10.2017 07:28:15

Juchuuu
Rozšíření pro tuhle parádu jsem nečekal, pokud se někdo odhodlá chopit lokalizace, jedno balení si zamlouvám :) pokud bych mohl nějak pomoci jako hráč a sběratel, klidně mne oslovte, nějak bych se posnažil ;)

Ps: proč jsem si nevšiml, že je to tu už dva roky napsané? :D Jinak, jak to s hrou vůbec teď vypadá?

14.8.2019 21:34:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozšíření
Existuje další rozšíření.

14.8.2019 22:16:14

Jak to s hrou vypadá
Doplním:
Toto rozšíření má ještě rozšíření k sobě. Tedy druhé rozšíření není rozšířením původní hry, ale tohoto rozšíření.
Jak jste asi pochopili, toto rozšíření je takovou krátkou kampaní, která trochu upravuje základní pravidla a postupně do hry přidává další karty. Druhé rozšířením je tedy pokračováním kampaně.
Obojí jsem si dovezl z Essenu, první měli bohužel jen německy, druhé je dvojjazyčné. Zatím jsme hráli jen první kapitolu kampaně a jsem nadšen. Rozšíření dává smysl některým budovám ze základu, které mají pro mne původně dost omezené využití.
Ještě jsem si u té příležitosti koupil jinou karetku od téhož autora: Tybor stavitel. Zatím vůbec nevím o čem je, ale za ty prachy nákup naslepo stál. Zvláště když hra tvrdí, že přidává další pohled do světa Longsdale.

A pozor vyšla novinka - velká hra, která tyto karetky sdružuje dohromady. Jmenuje se Expedition to Newdale. Hru jsem viděl, jsou tam prakticky stejné karty a vypadá dost dobře.

31.10.2019 11:09:06

Tybor
Hru Tybor stavitel mám. Je to zajímavá karetka, která se hraje úplně jinak než Boží zboží. Jednoduchý překlad pravidel mám hotový, ale ještě není pořádně zkontrolovaný a tak ho sem zatím nedávám.
Pokud by někdo překlad chtěl a tím by ho překontroloval, mohu poslat.

31.10.2019 12:09:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Kompatabilita verzi
Je nemecka verze rozsireni graficky kompatibilni s ceskou verzi zakladni hry? Jsou stejne barevne hlavne zadni strany karet?

2.12.2019 16:46:56

kompatibilita
Sice nemám německou verzi ale anglickou a ta je na 100% kompatibilní, tak vsadím boty, že i německá.

3.12.2019 00:17:40

Vybíráme z Bazaru

Království
Království
Akt. cena: 790 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas