Odysea: Společně k deváté planetě

xxxxxxxxoo hodnoceno 156x (Seznam vlastníků)

Odysea: Společně k deváté planetě - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Thomas Sing
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Liška podšitá Duet vs. Odysea

Když bych chtěl hrát ve dvou lidech, která z nich se vám zdá lepší? Anebo se uživí obě hry? Díky za komenty :-)
18.4.2021 14:04:27


Za sebe Odyssea je lepsi nez Lisky. Problem Lisky v mem pripade byl takovy, ze hra byla jednoducha a vlastne uz treti - posledni hru jsme hrali uz "mechanicky", pak sla na bazar.

Naproti tomu Odysea jsme nyni cca 30. mise z 50 a je to stale vyzva.

18.4.2021 14:16:25

Tak nevím co je mechanické hraní?Je to štychovka a pokud někoho nebaví mariáš, tak asi nebude bavit ani toto. Odysea ma mise, kde se zvedá obtížnost, ale ve dvou to není ono. Ve třech je to jiná hra o moc lepší. Jako ve dvou se to dá, ale pro dva bych doporučil lišky.

18.4.2021 15:47:51

Bastacka: ve smyslu jasna strategie dojit na jeden kraj a od nej zacit sbirat. Je to ale osobni nazor. Mozna bych to mel jinak mit Lisku prvni. U me byla prvni Odysea a na ni jsem se naucil jak hrat koop stychovku.

18.4.2021 17:19:43

Houp: strategie je jasná,jen to provedení nemusí vždy vyjít :+) a pokaždé je hra jiná. Ale naprosto chápu,že se ti to nemusí líbít,protože to je vlastně pořád dokola to samé.
Já hraji mariáš už přes 35 let,takže mě to baví.

P.S. Osobně se mi Odysea líbí víc,ale jak jsem psal minimálně ve třech.

18.4.2021 19:36:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Liška Duet: dojít na kraj a od něj začít sbírat, jo? To mi přijde snad jako nejhorší možnost, dostaneš se do stavu, kdy si nemůžeš dovolit, aby štychy vyhrával ten, u koho je kámen dlouhodobě. Tahle strategie fungovala i na nejvyšší obtížnost? o_O

26.6.2021 09:36:46

Meysha: hru jsem před prodejem hrál asi 3 krát, tak mohlo jít o náhodu. Za mě je nejlogičtější na začátku řešit kraje, protože je nižší pravděpodobnost, že by neměl spoluhráč, co zahrát.

 

Kraje stejně musíš vyřešit, tak lepší dřív než později..

 

Ale opakuji, hráno jen 3x, mohlo být štěstí, že to fungovalo

27.6.2021 00:23:14

Vybíráme z Bazaru

VÁLKA O PRSTEN 2.ed - PÁNI STŘEDOZEMĚ + STROMOVOUS
VÁLKA O PRSTEN 2.ed - PÁNI STŘEDOZEMĚ + STROMOVOUS
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas