Odysea: Společně do hlubin oceánu

xxxxxxxxxo hodnoceno 31x (Seznam vlastníků)

Odysea: Společně do hlubin oceánu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Thomas Sing
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kterou začít? Oceán nebo Planeta?

Ahoj lidi, která vám přijde lepší? A kdybych si měl koupit jen jednu, jakou byste mi spíše doporučili? A když obě, tak kterou první? Díky moc

18.11.2022 20:31:20

Systémově by to mělo být stejné. Šel bych spíš do oceánu, lépe je tam řešen různý počet hráčů. Původní hra je ideální ve 4, v jiném počtu to je horší. 

19.11.2022 17:35:02

@UmmA nás devátá planeta bavila víc ve třech než ve čtyřech… takže bych to takto nezobecňoval

@Jacob jestli jen jednu tak asi hlubiny oceánu (ještě jsem nezkoušel/chystám se na ni) bude jistě odladěnější (vychytanější), ale devátá planeta je skvělá takže bych doporučil koupit obě a zahrát jak postupně vycházeli….

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

19.11.2022 17:52:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě:

Planeta má výhodu postupného stěžování se. Náhoda v kombinaci úkolů ovlivňuje obtížnost, ale ne tak drasticky jako v Hlubinách.

Hlubiny jsou lepší po dohrání kampaně/hraní mimo kampaň. Je tam mnohem lepší variabilita..

Asi obecně bych radil Planetu přeskočit. Pokud má člověk oboje, tak dle mě nemá důvod hrát Planetu.

19.11.2022 19:11:43

Po prvním zahrání Hlubin jsem jim propadl, za mě o dost lepší a variabilnější. A byť sem to jako sci-fi lover nečekal, tak mě o dost víc baví ilustrace na kartách u Hlubin.

23.11.2022 09:19:56

Vybíráme z Bazaru

Star realms - All in (sbírka)
Star realms - All in (sbírka)
Akt. cena: 1914 Kč
Končí za: 1 hodina

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas