Odhodlaní: Normandie

xxxxxxxxxo hodnoceno 207x (Seznam vlastníků)

Odhodlaní: Normandie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: David Thompson
Trevor Benjamin
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Český název

Jen jsem se chtěl zeptat, jestli se to nemělo prvně jmenovat Neohrožení. Nevím proč, ale pořád mi to leží v mysli když na to myslím. Máte to taky tak nebo je to jen výplod mé fantazie..

Díky za konstruktivní odpovědi :-)
28.9.2020 19:43:41

český název
Konstruktivně ti potvrzuji, že nejde o výplod tvé fantazie :-).

https://www.facebook.com/milujeme.deskovky/posts/3682872741783852

29.9.2020 08:10:58

Název
Byla to jedna ze dvou možností, mezi kterými jsme se rozhodovali, ale nikdy nebyla potvrzena jako finální název. Nakonec tento název nevypadal tak dobře napsaný (i teď je název delší, než ten původní a písmena tedy celkově menší, název Neohrožení je ale ještě delší písmena by byla ještě menší a vypadalo to hůř). Navíc název Odhodlaní podle nás, nebo konkrétně podle mě, lépe vystihuje to, jak hra funguje.

Člověk MINDOK

29.9.2020 09:24:43 | Upraveno autorem (porovnej)

.
Dekuji za vase komentare. Neohrozeni se mi libi vic, ale chapu prakticke duvody.

29.9.2020 11:02:13

Pogo
Promiň, ale :
Undaunted-9 písmen, Odhodlaní-9 písmen.Takže stejně. A neohrožení o jedno víc.

29.9.2020 11:38:31

.
'Neohrožení' ve mě evokuje seriál Bratrstvo neohrožených, který byl ovšem o parašutistech. Za mě je tedy 'Odhodlaní' v tomto směru lepší název.

29.9.2020 14:22:30

Každé písmeno se počítá
Tak pardon, byl jsem o písmenko vedle, ale bohužel v tomto případě je každé písmeno navíc důležité.

Člověk MINDOK

29.9.2020 16:15:18

Každé písmeno se počítá
Což dokazují třeba Rexhry, když z Magic Maze udělali Hrdinové bez záruky a Tiny Towns pojmenovali Městečka na dlani ;-)

Na druhou stranu v obou těchto příkladech bylo naštěstí na krabici dost místa.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

29.9.2020 16:30:04

Neohrožení

Já název beru z toho důvodu, že by mi to Neohrožení evokovalo stoprvní výsadkovou. A očekával bych tam Winterse, Malarkeyho atd. Tomu se neubránim. Já mám ještě originálky VHS... Takže Odhodlaní OK, i když mi to taky moc nesedí.

30.9.2020 04:38:28

MZDŠKL
My jsme se taky přihlásili do soutěže o nejdelší název v případě hry Mezi dvěma zámky šíleného krále Ludvíka :-).
Jak bylo taky zmíněno, záleží z velké části i na rozložení prostoru na krabici. Dalo by se napsat
NEOHRO-
ŽENÍ,
ale nemyslím si, že by se vám to moc líbili...

Člověk MINDOK

30.9.2020 09:32:19

Vybíráme z Bazaru

Zpátky do lavic
Zpátky do lavic
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas