Oath: Kroniky Říše a vyhnanství

xxxxxxxxxo hodnoceno 34x (Seznam vlastníků)

Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Leder Games
Portal Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraje to vubec nekdo v Praze? :D

a shani hrace?

19.4.2023 13:43:00

@Pydevil Já se na to chystám, ale mám toho teď hodně v hráčské pipeline. Ale řekněme, že tak výhledově na červen bych chtěl dávat dohromady herní skupinu/občasné hráče. Většinou hrajeme v Geekárně.

19.4.2023 15:18:17 | Upraveno autorem (porovnej)

My to máme v plánu hrát v angličtině v Boards & Brews. Zatím jsme se ale konkrétně nedohodli na termínech. 

---
Time Slug Studio

19.4.2023 15:50:57

Teď jsem se koukal, kdybych chtěl českou verzi, deluxe komponenty, obaly a deník, tak jsem v tom za 4500,- 😁

Tak si říkám, že bych si to předtím mohl zahrát 😁

@Bedikk a kolik vás je?

Jinak jsem na apple podcast hledal cokoli o Oathu a nic, až přes FB jsem našel Problém prvního hráče, díky za ten díl. Slyšet, že ty variace příběhů to můžou dobře podpořit, to bych si dal i další dvě hodiny 😁

9.5.2023 09:45:28

@Pydevil My budeme hrát v češtině. Založil jsem WhatsApp skupinu, tak když tak mi napiš SZ a já tě přidám.

Viz: https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/hledam-e-spoluhrace-4/oath-praha-35394/

9.5.2023 13:30:59

Pokud byste dával někdo dohromady pravidelnou herní skupinu, můžeme se nabídnout s přítelem. Ereboro sice řeší hraní, ale ráda bych třeba aspoň jednou za 14 dní, klidně častěji :-) 

Mohu nabídnout naší cz verzi vč. vymazlených deluxe komponentů a zatím neposkvrněné kroniky :D

24.5.2023 18:34:12

Skupinu sice nemám, ale k nějaké bych se klidně přidal. Cz nebo Eng, obojí dobré. 

WhatsApp bohužel nevedu.

25.5.2023 18:09:08

Aktuálně rozjíždíme Oath v herně TlamaGames. Každé Pondělí či Středu je možnost se domluvit a zahrát buď Oath nebo Root nebo klidně obojí. V základu jsme dva. :)

17.7.2023 10:55:31

Vybíráme z Bazaru

Zakkinac Stary Svet KS TROLL
Zakkinac Stary Svet KS TROLL
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 21 hodin

Offcanvas