Nemesis: Den poté

xxxxxxxxxo hodnoceno 20x (Seznam vlastníků)

Nemesis: Den poté - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Nemesis
Nemesis: Lockdown
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ základ + aftermath

Máte někdo zkušenosti s hraním CZ základu s Aftermath? Přijde mi, že s přidanými kartami vážných zranění a kartami událostí bude asi trochu problém vzhledem k jinému názvu na rubové straně. Že jsou ostatní karty v jiné mutaci asi nevadí.

8.1.2022 10:27:48

Tak to by se dalo snadno vyřešit obalem na karty s neprůhlednou stranou ne ?

8.1.2022 12:36:37

To asi ano. 

8.1.2022 13:53:58

Pracuji na kompletním překladu aftermath a medic včetně zadních stran. Pokud se mi podaří sehnat hodně kvalitní scan zadní strany vážných poranění české mutace, tak budu mít úplně vše. Vycházím z materiálu, který sem nahrál endymion
PDF ale vytvářím tak, aby byl možný oboustranný kvalitní tisk od firmy, která může s tiskem pomoct. Práce je hodně a času málo, takže to nějaký čas zabere.

Sám mám českou mutaci a aftermath s medikem na cestě, takže mohu slíbit, že to určitě dokončím.

Pokusil jsem se i kontaktovat přímo Awaken realms, ale tam asi žádnou pomoc s grafikou očekávat nemohu.

13.1.2022 16:16:02

Já si to přeložil přelepkama tady ze zatrolených her. Karty infekce a hracske karty postav mám v obalu kde neni videt zadni strana a u karet zraneni kde jsou dve karty navíc jsem naskenoval v tiskarne cz verzi a přelepil je. Je to naprosto v pohode v obalech temer nepoznam rozdil.

13.1.2022 22:48:25

Díky všem za příspěvky a rady.

19.1.2022 09:59:30

Vybíráme z Bazaru

Doom
Doom
Akt. cena: 1700 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas