Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozsireni Aftermath, Carnomorphs a Voidseeders - plany ?

Ahoj, nevite jake jsou plany ohledne lokalizace do cestiny a vydani rozsireni Aftermath, Carnomorphs a Voidseeders ?
Je nejaka sance, ze se o tyto casti dostanou k prodejcum v CR ?
22.10.2019 07:10:23

Mindok
Psal jsem do Mindoku a čekají na lokalizaci Untold stories - prý mají neustále co překládat a tohle má zatím nižší prioritu. A k překladu je prý momentálně k dispozici jenom Carnomorph.

"Dobrý den. Untold Stories bude, jen bohužel stále překladatele a grafika stále zásobujeme urgentnějšími úkoly. Terrain expansion si nejsme jistí, to uvidíme. Jediné rozšíření, které se zdá být k dispozici pro překlad jsou Carnomorphs."

22.10.2019 07:55:58

Přeju si všechno :)
Tak doufám, že se hře daří nad očekávání a dostane sem MindOk všechno! Za mě to je jejich jasná vlajková loď a měla by se v prioritách dostat nahoru. Btw. neznám obsah rozšíření, tak by mě zajímalo, 1) které z nich umožní hrát kampaňově, 2) zda některé podstatněji rozšiřuje balíček karet úkolů / sólo úkolů a 3) co přináší terrain. Jinak ale k téhle hře chci jednoduše veškerý gameplay obsah :)

26.10.2019 06:51:08

@Kadylek
Kampaň je právě v tom Untold Stories, které už překládají. Je to pokud se nemýlím jen kampaňová kniha a někdo psal, že obsahuje pár žetonků, ale jinak žádný nový herní materiál, jen scénáře. Další rozšíření netuším.
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

26.10.2019 09:43:38

Bartyx
Super, diky za dobrou zpravu.

26.10.2019 12:55:04

rozšíření
Untold Stories 1 a 2
- "kampaňové" hraní v podobě komiksu s pár žetony

Carnomorphs
- noví mimozemšťani (tihle se vyvíjejí ve vyšší formu své evouční řady a po smrti se rozpadají na nižší formy)
- obsahuje jejich evoluce, útoky, žetony atd. (mohou pozitivně či negativně zmutovat také hráčskou postavu)

Aftermath+Voidseekers (v KS hlasování se rozhodlo, že se k Aftermath přibalí Voidseekers a ne Carnomorphs)

Aftermath:
- nové hráčské postavy s vlastními kartami
- deska malé lodi, která zadokuje u Nemesis
- nové postavy buď přiletí po skončení partie Nemesis (hraje se s nimi dalších 5 kol), nebo se s nimi dá hrát plná hra (s jinými cíly)

Voidseekers
- noví mimozemšťani, přinášejí do hry mechaniku "příčetnosti" a hráčské postavy tak mohou zešílet
- z hlediska flavour jsou mnohem víc hardcore, než jsem čekal a umím si představit, že některým hráčům nebude příjemné s nimi hrát
- obsahuje jejich útoky, žetony, atd.

Terrain
- 3D vytištěné dveře, mimozemská vejce, mrtvoly a tak podobně

27.10.2019 09:23:20

Wee Free Gamer
Moc dekuju za uzitecny souhrn. Takze nadale plati, ze chci vsechno ;)

27.10.2019 23:39:22

Wee Free Gamer
Moc dekuju za uzitecny souhrn. Takze nadale plati, ze chci vsechno ;)

27.10.2019 23:39:23

Zajime !
Na foru nemeckeho distributora jsem nasel oficialni link na veskery finalni material ke vsem pridavkum.
Ten obsah slouzi komunite, ktera pomaha s prekladem textu a samozrejme ma kazdy obrazek vodoznak. Ze by se prece jen chystalo casem nejake retail vydani ? Hned bych si to koupil.

No minimalne se takhle clovek muze podivat jak presne obsah kazdeho rozsireni vypada...myslim tim kazdou kartu ze hry...je to pekny
btw. je to tam i vcetne postavy MEDIC

Stranky distributora
https://asmodee.de/nemesis

Tady je link "from Jędrzej Cieślak (Awaken Realms)"
https://www.dropbox.com/sh/cn4fup8koh3cvm5/AAD84ouhRiNRmtIm1_IsGavqa?dl=0


a jeste jedna vec. Nemecky distributor dal k dispozici i untold stories 1
Tady jsem to popsal detailne

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/nemesis-7574/diskuse/script-comic-book-1-21521/

14.11.2019 12:49:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Skoda
Karty sehnat jdou, ale figurky nenaproxujes

14.11.2019 14:23:48

...
Paráda! Kvalita grafiky nic moc, ale zkoušel jsem to a s trochou snahy a hraní se dá uválet z prdu kulička.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

14.11.2019 15:04:56

...
a dokazete nekdo sehnat aktualni verzi vsech karet ?
Me o ty figurky ve finale az tak moc nejde, ale chtel bych mit alespon ty karty. Dneska jsem si nechal v tiskarne vytisknout PnP karty tech rozsireni, ktery ale byly jeste z prototypu, takze tam nejsou ty aktualni obrazky.

14.11.2019 15:14:50

Vybíráme z Bazaru

Mansions of Madness: SE ENG + rozšíření
Akt. cena: 6000 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas