Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Předobjednávka

Zdravím, mám na vás lidi dotaz, hodně obchodů nabízelo k Nemesis promo figurku kočky, dostali jste jí?
6.11.2019 05:48:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Blbost
To není žádná pravda a takové osočení je trošku přehnaný. To že výrobce zmíňené promo figurky neposlal není chyba obchodů. Taky mi nedošla ale chápu problém a nepíšu sem takový kraviny..

6.11.2019 06:58:24 | Upraveno autorem (porovnej)

figurka kočky
- je pouze místo žetonu prvního hráče, ve hře nemá využití

6.11.2019 07:37:43

kočička
MindOK zatím figurku vůbec nedostal. Má dorazit zvlášť a ještě jim vůbec nepřišla, jakmile dorazí, tak ji začne rozesílat do jednotlivých eshopů a ty následně zákazníkům.

6.11.2019 08:56:56

chyba je mimo ČR
Ano, je to opravdu zmatek u výrobce, nemohou za to obchody, ani my z MINDOKu. Až se nám kočičky podaří zajistit, přes obchody je budeme posílat ke všem, kdo by je k objednávkám měli dostat.

Člověk MINDOK

6.11.2019 11:39:54

Promo kočka
Tak mě tak napadá, ty figurky koček, co jsme měli dostat k předobjednávkám, ty asi pořád lítaj po vesmíru, ne? To jsem si jen tak vzpomněl, já už ani nevim, odkud jsem Nemesis bral. Bych se musel podívat do mailu.

30.1.2020 00:00:00

Kocka

Me uz davno prisla...
Fantasyobchod

30.1.2020 00:21:49

kočka

Jak vám přišla zabalená? Mně teda ve dvou místech vystřiženejch z plata od vajec, obalená fólií. Daná byla v krabici ještě se dvěma menšíma krabicema. Tudíž dorazila polámaná... Paráda!

5.2.2020 16:05:24

Kocka

Bublinkata folie a v krabicce.
Prislo v poradku

5.2.2020 19:10:30

Kočička missed
Já kočičku k předobjednávce nedostal. Pokud jsem po ní fakt toužil, musel jsem s předobjednávkou kvůli figurce čekat dýl jak přes Vánoce a to nešlo vzhledem k účelu, ke kterému byl NEMESIS (dárek) kupován. Takže jsem se musel figurgy vzdát, ačkoli jsem na ní měl právoplatný nárok. Bohužel, obchod, odkud jsem NEMESIS objednával, mi samotnou figurku odmítá zaslat - jedině s další objednávkou :D Což na jednu stranu tomu rozumím, na druhou stranu je to lehce úsměvný :)

12.2.2020 07:27:51

Vybíráme z Bazaru

Zakázaný Ostrov
Zakázaný Ostrov
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas