Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kockopes

Tak po včerejší partii, sem si uvědomil dvě věci, které mě přijdou nelogické a nejraci bych si je upravil...

1. Přijde mi jako blbost, aby můstek neměl počítač a nešel tak používat jako místnost s počítačem. To přece nedává smysl.
2. Vědec na vozejku když dostane vážný zranění nohy, tak by nemělo mít vliv na jeho schopnost utíkat :)) chápu, že jde o vybalancována postav, ale přecejen jen to kravina ne :)

A ještě sem tak přemýšlel, když vyšla česká mutace, není možnost od výrobce zakoupit pouze české karty? Já bych do toho šel :)
27.11.2019 10:27:14

ad 2.
Mu propíchli galusku, ne?
:-)

----------
Člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

27.11.2019 10:27:59

add 2
v rozšíření má každá postava traity a vědec na vozíku má že pokud dostane vážné zranění do nohy je toto zranění automaticky bráno jako obvázané - tzn nemá vliv na pohyb ale stále se počítá do celkového počtu zranění pro případnou smrt.

27.11.2019 10:32:22

Karty
Je sice fakt že by se na to dalo už pomalu navyknout díky Fox in the Box. David takhle řešil Root (karty a hráčské desky... Tzv ubgrade pack) a přislíbil i k Pádu nebes (karty)

Ale obávám se že u jiných vydavatelů se to nedá očekávat... ;-)

______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

27.11.2019 11:28:45

Můstek
Já to beru tak, že můstek je chráněn firewallem a nedá se do něj a z něj nikam napíchnout. Logicky, aby mluvící toustovač nezměnil náhodně kurz apod.
To s tím vozíčkářem je mnohdy vtipné, ale noha je dlouhá a mohl mu jí vetřelec poranit hned u zadele a tam by to už nějaký vliv na pohyb mít mohlo. :-)

27.11.2019 14:20:59

skate2hell
Ono je velmi ošidné zkoušet na pravidla roubovat nějakou logiku "reality". Je to naopak. Pravidla mají většinou svoji logiku herního mechanismu, která sedí na zobrazovanou realitu jen více či méně stylizovaně. Nemá cenu bádat, zda jsou pravidla dostatečně věrná tématu, je třeba je brát jako dogma. Případně si dělat domácí úpravy, pokud iritace překročí únosnou mez.
Překladatel pravidel nejen pro fu Mindok

27.11.2019 15:37:02

Vozíčkář
Jako jestli chcete řešit detaily, tak při zásahu nohy neřešte omezený pohyb, ale řešte jej při zranění ruky ;-)

27.12.2019 20:13:10

Vybíráme z Bazaru

Magic: 8th edition basic lands
Magic: 8th edition basic lands
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas