Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Barva vetřelci

Chtěl bych si obarvit figurky vetřelců.

Máte to někdo, prosím? A pokud ano, jakou jste vybrali barvu. Nějakou lesklou, tmavou?

Díky

17.6.2022 09:44:30

Ahoj, vyber si podle svého vkusu. Pokud chceš být věrný předloze na grafice karet, tak zvol spíš temnější barvy. Inspiraci najdeš tady v galerii fotek, nebo na webu. Já třeba udělal sprejem zenithal priming, potom nanesl coelia green shade smíchaný s trochou lesklým nul oil shade (takže to celé leze do tmavě zelené, když ses na to ptal a zároveň se to trochu leskne). A nakonec jsem vytáhl hrany drybrushem. Celé jsem to vybral proto, že výsledek je pěkný a chtěl jsem ušetřit čas. Tohle je velmi rychlá metoda s velmi pěkným výsledkem. A není z mojí hlavy :).    

17.6.2022 10:27:20

Zaklad jsem dal cerny s bilym nástřikem tam, kde jsem chtel mit efekt dopadajiciho svetla (svetlejsi konecnou barvu). Pak jsem kazdy z druhu nabarvil lehce jinak - vývojově - larvy hnedo oranzove a pak postupne pres cernou u zakladnich drepicich vetrelcu, cernou se stribrnymi a perletovymi odlesky u stojicich, u strazcu pak telo obdobne cerno stribrno perletove, ale “brneni” uz vice dozelena s perletovym a kralovnu tmave fialovou s perletovymi odlesky zelene. 

Honza z F-M city

17.6.2022 10:31:18

Pro velmi jednoduché dosažení efektu alienů doporučuji černej base + barvu od Green Stuff World: Chameleon - třeba Psychotic Ilusions.

 

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/nemesis-7574/obrazky/

19.9.2022 15:12:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Soudruhu, nezlob se!
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas