Nejsme tu sami - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 7
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Games Factory Publishing
Geek Attitude Games
Stronghold Games
Autoři: Ghislain Masson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

2 hráči

Ahoj,
jak moc při hře vadí, že jsou hráči dva? Vím, že se různě po recenzích píše, že jakýkoliv počet hráčů nevadí, ale přeci jen když jeden je lovený a ten druhý je automaticky Bestie.. Jestli to nějak nenaruší pointu hry.

Díky.
22.9.2017 14:44:42

Nenaruší
Pointa zustava nezmenená , jestli se z planéty zachraňuje jeden přeživší nebo vice nijak pocit z hry nenarušuje.
Hlídat tahy jednoho hráče je pro "věc"o něco snazší než hlídat tahy vícero hráčů, ale náročnost je zase vyrovnávání délkou tracku k záchraně .

22.9.2017 15:32:44

2 hráči
Rozhodně to nenaruší pointu hry, poněvadž si hráči sami před hrou vyberou kdo bude hrát za loveného a kdo za bestii, takže tady není žádný skrytý element, jestli je to to,na co se ptáš.. jinak, hratelnostně je to ve dvou určitě dobré, podle mě i nejlepší. Ale to je více rozvedené v diskuzi kam by mimochodem mělo patřit i toto vláknu, byť máš na konci otazník, sekce otázky zde slouží k tomu účelu když si někdo neví rady s nějakým pravidlem,hry :-)

22.9.2017 15:42:16

U mě dobrý!
Po desítce odehraných partiích dobrý - víc mě to baví za Loveného, to je fajnová blafovačka ;-) Ale i kombení karet Lovu za Bytost je zábevný. Nebojím se doporučit pro hraní ve dvou.

3.10.2017 16:58:03

Vybíráme z Bazaru

Pirátské kostky
Pirátské kostky
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas