Nebe v plamenech

xxxxxxxxxo hodnoceno 158x (Seznam vlastníků)

Nebe v plamenech - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Tomáš Uhlíř
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Promo dilek Praha vs. Berlin

Nevite prosim nekdo, jaky efekt ma na sobe promo dilek Praha? Mam promo dilek Berlin (anglicky) a nevim, jestli jsou stejne.

Na Berlinu je: "At the beginning of each Rooms Phase, you may transfer one worker die to any excavated space in the middle column."
7.4.2021 14:31:41

Praha modrá: "Jednou za kolo: Když máš sestřelit nepřátelský letoun, můžeš místo něj sestřelit jiný letoun, který se nachází výše na obloze. Tento letoun nemusí ležet na explozi."

Praha červená: "Kdykoliv máš sestřelit nepřátelský letoun, můžeš místo něj sestřelit jiný letoun, který se nachází na stejné nebo výše položené destičce oblohy. Tento letoun nemusí ležet na explozi."

8.4.2021 13:30:21

@Frantisek Horalek

Diky, takze je to jine.

8.4.2021 18:09:54

Praha a její schopnost

Na co je dobrá schopnost Prahy? Napadá mě snad jen, že sejmu bílý letoun místo červeného a vyřadím ho tak natrvalo ze hry. Nebo kdy jindy se hodí upřednostnit “vyšší” letoun?

5.5.2021 08:27:12

Já v tom vidím možnost, prostě odlehčit sloupec, protože ten spodní letoun už stejně nezachráníš, ale takhle budeš mít “čístší” sloupec od lodí a máš větší manipulační možnosti.

5.5.2021 09:38:23

Není právě lepší sestřelit spodní letoun, který už by jsi poté neměl šanci sestřelit, než ten letoun který je výš a budeš mít tedy ještě příležitost jej sestřelit?

5.5.2021 10:22:40

@Lukikata jenže Praha povoluje sestřelit jen vyšší letoun.

@Lumirius Teď mě tak napadá, že jsem to pochopil spatně. Protože ten vyšší letoun nemusí být ve stejném sloupci jako je ten na explozi. Je to tak?

5.5.2021 10:52:43

Mě na padá že třeba sestřelíš letoun ve sloupci kam potřebuješ dát kostku s vyšším číslem než ten co je sice níže ale dáš tam kostku s nižším číslem takže ti to tak nevadí (navíc když v tom sloupci nepotřebuješ žádnou místnost a dáš třeba kostku s “1” na protivzdušnou obranu takže se ten letou vůbec nepohne). To si ale musíš namyslet už ve fázi umístění kostek když se letouny sestřelují až v další fázi. Taky se to může hodit na bílé letouny které úplně odstraníš ze hry.

 

@cartas Ano, je to tak, nemusí.

5.5.2021 10:55:03 | Upraveno autorem (porovnej)

@cartas Mě šlo o to, co psal Lumirius. Že spodní letoun už nezachráníš. Pochopil jsem to tak, že je tím myšlený ten letoun, místo kterého sestřeluješ letoun pomocí Prahy. A tam mě přijde lepší sestřelit ten letoun a nesestřelovat místo něj nějaký výše.

5.5.2021 14:02:37

@Lukikata ano, tim se vracis k memu puvodnimu dotazu, proc bych mel strilet ten nahore, kdyz ten spodni je kritictejsi :)

Ale odpovedi/napady uz mam, takze diky vsem.

5.5.2021 14:17:55

Vybíráme z Bazaru

Koncept
Koncept
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas