Nebe v plamenech

xxxxxxxxxo hodnoceno 155x (Seznam vlastníků)

Nebe v plamenech - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Tomáš Uhlíř
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kampaň

Zdravím :)
Chtěla jsem se zeptat, na kterou úroveň ohrožení kampaň hrajete nebo jste odehráli? Já stále na tu nejlehčí a mám co dělat :D Obvykle vyhraji s odřenýma ušima a až na podruhé. Jak to máte vy?
27.4.2021 08:24:01


Já jsem se pustil do kampaně na úrovni 1, tedy 1 destička oblohy otočená na těžší stranu. Výhry jsou zatím hodně těsné, prohrál jsem jen jednou, a to scénář "Sabotér" (na podruhé už to klaplo). Nedovedu si představit otočit si 2 destičky či více :-)

27.4.2021 11:00:11

Hraji na obtížnost 1 celou kampaň. Vše jsem zatím dohrál až na druhý pokus. V tom prvním se seznamuji s mechanikou a většinou rychle prohraji.

27.4.2021 11:11:10


Hrám na obtiažnosti 1 (jeden dielik otočený na ťažšiu stranu) Som v 2. bitke 3. Časti kampane a zatiaľ sa darí, ešte som nestratil žiadne mesto aj keď občas to bolo poriadne tesne :) kampaň je super určite budem hrať ešte raz s inými mestami

27.4.2021 12:06:47

Jsem ráda, že v tom tedy nejsem sama. Nedokážu si představit hrát hru na nejtěžší obtížnost, protože mě vždy dokáže něčím překvapit a totálně mě semlít. Na druhou stranu si jí neskutečně užívám a vím, že si ji zahraji určitě ještě jednou :)

27.4.2021 20:27:26

Hraju na obtížnost 1 a prohrál jsem obě první hry kampaně, a přišel tak o první město. Celkově mám na tuhle obtížnost zatím jen 1 výhru z asi 7 pokusů (na obtížnost 0 ale nějak 3 z 4). Je to na “normal” docela těžký no. Hrát na 2 či vyšší musí být pro masochisty. :)

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

5.5.2021 22:46:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám za sebou celou kampaň a hrál jsem vždicky se dvěma dílkama otočenýma na těžší stranu a podařilo se mi zvítězit.

Malá statistika 1.W/W , 2. X,X/X,W , 3. X,X/X,W , 4. W

X-prohraná mise

W-vyhraná mise

Když jsem přišel o město, tak to bylo hlavně nešťastnou kombinací města a scénáře.

13.7.2021 13:52:07

Ahoj, hrál jsem se 3 těžkými díly oblohy. Ale jen 25% měst jsem vyhrál na první pokus a zbylých 75% s červenou stranou města (kompletních proher 0). V obou případech to bylo těsně o kolo před prohrou, tj. s minimem zdraví a s lodí těsně nad městem. Jedna hra navíc zabrala cca 45 minut. (Těžko říct, zda je druhá strana města o tolik úspěšnější díky silnějšímu efektu nebo znalosti specifika města.)

Následně jsem zkoušel i 4 těžké části oblohy a k občasné výhře byla nutná odpočátá hlava, trocha štěstí, kalkulačka a papír pro počítání statistiky. Takže to jsem velmi rychle zavrhnul, protože toho mám dost v práci.

Závěr: lidi co se chtějí vejít do doporučené herní doby, nepotřebují honit ego, hru si užít a ve volném čase se nechtějí stresovat doporučuji obtížnost 2 a méně.

14.7.2021 08:19:49

Tak dneska jsem úspěšně dohrál kampaň. První dvě kapitoly jsem dal na 2. úroveň, ve třetí jsem po prohře raději snížil na 1. úroveň. Celkem za 10 bodů.

15.12.2023 15:56:26

Vybíráme z Bazaru

Suburbia + rozšíření (Second edition)
Suburbia + rozšíření (Second edition)
Akt. cena: 2190 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas