Neanderthal: Lovci mamutů

xxxxxxxxoo hodnoceno 137x (Seznam vlastníků)

Neanderthal: Lovci mamutů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Phil Eklund
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

IN
IN - avatar

Neanderthal - reprint

Chtěli jste to, máte to mít.:)
Předobjednávky na reprint Neanderthalu spuštěny na stránkách vydavatele.

Změny:
- jiné plastové disky (jako v Pax Renaissance)
- jiný cover (nejsou práva na obraz Buriana)
- update grafiky podle druhé edice anglické hry

Naopak zůstanou dřevěné komponenty (kostky a válce) z prvního českého vydání (nebudou tedy převzaty speciální figury z KS edice).
8.8.2018 22:50:01

Neanderthal - reprint
Paráda!

8.8.2018 23:47:50

paráda :)

palec hore, máš to tam :)

9.8.2018 08:06:14

Reprint
Skvělé a děkuji za tuto možnost.

9.8.2018 10:37:03

Mazec
Tak to je mazec (takovou rychlost jsem nečekal) od zahájeno předobjednávek uběhli 2 Dny a už je objednáno 98ks ze 200 požadovaných (také jsem přidal svou troškou do mlýna) jen tak dál
______________________
hráč a drobný sběratel

10.8.2018 21:35:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Mam aj prve vydanie
Aj napriek tomu ze mam aj prve vydanie som neodolal a isiel som aj do tohoto. Predsa len tam su nejake zmeny :)

11.8.2018 06:22:50

:-)
Tiež si myslím, že bez tej novej krabice a iných diskov sa nedá žiť :-)

11.8.2018 08:15:50

krabice

Pro mně osobně teda nic nemůže překonat původní krabici s ilustrací Zdeňka Buriana, na jeho obrazech jsem vyrost. O to víc si jí teď budu hejčkat...

11.8.2018 09:05:40

Rychlost předobjednávek

To se fakt tak rychle našlo skoro sto zájemců? Nebo to jsou hlavně tři obchody, které si předobjednaly každý po dvou tuctech?

11.8.2018 12:03:35

JanJer
I když mám už první vydání ,už jsem předobjednal i druhé.
A takových postižených nás bude víc :+)

P.S. Jestě pro Davida : hrací deska Greenland/Neanderthal,pokud bude možnost objednat ,bude to super.

11.8.2018 12:09:59

Herní deska
Pokud by to bylo možné...určitě desku kupuji rovněž k oběma hrám :-)

11.8.2018 21:39:08

Obe edicie

Tak prvu ediciu si necham uz len pre tu ilustraciu ako zberatelsku ediciu a tuto druhu budem herne naplno vytazovat :)

12.8.2018 00:03:01

Předobjednávka
Pro osvěžení případným zájemcům zasílám odkaz na předobjednávku hry. Potřebujeme ještě dost lidí, aby se spustila výroba.

Existuje stále mnoho zájemců, kteří se v bazaru předhánějí v aukci za vyšší cenu, než je nová hra, přitom mohou mít revidované vydání :-)

PS: původní ilustrace je sice hezká, ale po zakoupení i Greenland naopak jsem pro originální grafiku :-)

http://www.foxinthebox.cz/p-edobjednat.php

10.10.2018 10:35:09

Předobjednávka

Je pro připomenutí....nebojte se, objednávejte :-)

http://www.foxinthebox.cz/p-edobjednat.php

5.2.2019 18:03:13

IN

2. Edice CZ - Update
Neanderhal je pro nás ikonická hra. Kickstarterovou edici této hry vyráběla stejná společnost u které teď tiskneme Pax Pamir a tak nás napadlo to zkombinovat. Druhá česká edice hry Neanderhal tedy bude kompletně v Kickstarterové produkci. Co to znamená?
- Pevné desky jednotlivých druhů
- Unikátní meeply (dřevěné figurky) jednotlivých kmenů
- Vylepšené disky zdrojů (povrchové reliéfy)
- Vylepšené šestistěnné kostky
- Již v září
To vše s sebou samozřejmě nese zvýšenou výrobní cenu. Nepřipadá nám ale fér měnit stávající předobjednávky, takže to uděláme takhle:
- Ještě cca měsíc poběží předobjednávky za velmi zvýhodněnou cenu 659,-
- Pak se cena zvýší (doporučené koncová cena bude 899,-)
- Ti co předobjednávku udělali ještě prostřednictvím starého webu o ni samozřejmě nepřijdou (i když nám hodně usnadní práci, pokud ji zadají znovu :) )
----------------------
Majitel liščí krabice

18.5.2020 12:45:59

IN
Pravidla budou totožná nebo budou nějaké úpravy?(errata, living rules apod.)

18.5.2020 12:58:43

IN

re
Budou zakomponované poslední úpravy.
----------------------
Majitel liščí krabice

18.5.2020 13:08:10

KS edice
Skvělá zpráva, moc díky Davide.

P.S. pro admina: omylem jsem na svým prťavým telefonu svejma ťapavejma prstama nevychrapanej brzo po ránu kliknul u Davidová příspěvku o KS verzi, že je to nevhodnej příspěvek - tak to samozřejmě byla moje blbost a omlouvám se.

19.5.2020 07:17:50

Tak to je zuzo
Razem moje objednavka nove edice (prestoze mam prvni) nabírá úplně nový rozměr :))

19.5.2020 07:36:17

Info
Je nejaky update kedy sa na to to mozme tesit? :)

15.10.2020 11:00:14

IN

Hra jede spolu s Pax Pamir, tedy v nejbližších 14 dnech...

----------------------
Majitel liščí krabice

15.10.2020 11:08:01

Tak už je doma...
Včera vyzvednuto - Těším se na první zahrání a moc díky za výbornou práci. Vypadá luxusně. A už se zase těším na další objednané - poletím do vesmíru s High Feontier (jestli to teda rozpohybujeme - což se nám zatím se všemi Eklundovkama co doma máme naštěstí podařilo), pak s nekromantama do jeskyní a s Hannibalem do Alp. Co hra to perla. Foxíku díky...

5.11.2020 02:13:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Reprint
Taky nekoho překvapila "velikost" krabičky? :D mě to úplně rozesmálo :D čekal jsme stejnou krabici jako Greenland, když jsou to sourozenci.

Tím vůbec nechci nic kritizovat....vlastně je mi to strašně sympatický mít hru těchto rozměrů v kapesním vydání.

8.11.2020 17:03:38

Korenar
No mě to vyloženě naštvalo.
Taky jsem čekal stejnou krabičku jako Greenland.
A to pouze z toho důvodu abych do ni dal původní CZ Neanderthal krabičku s obrázkem od Buriana (považuji to za sběratelský kousek :) )

No nic asi si budu muset počkat na Neanderthal 3. edici :)

8.11.2020 17:10:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Obalka
Podla niektorych, az na tu Burianovu obalku z prvej verzie, myslim ze vsetko ostatne je v lepsej kvalite. Popravde neviem preco to ludia beru ako krok spat, mne sa nova obalka paci viac. A ti, ktorym sa napaci, odporucam prelepit si ju oscanovanou (a patricne zvacsenou) samolepkou :)

8.11.2020 17:37:00

velikost krabice
No. Tak já to vnímám úplně obráceně. Velikost krabičky mi sedí a spíš bych změnšil Greenland a Bios Genesis do tohoto formátku, který je navíc pro ně originální a moc nechápu proč vlastně vyšly větší. Je to skladné přenosné a místem na deskovky zrovna netrpím.

8.11.2020 20:59:35

Vybíráme z Bazaru

Koncept
Koncept
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas