Narcos: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 33x (Seznam vlastníků)

Narcos: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Mafie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Fel Barros
Renato Silva Sasdelli
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Narcos vs Letters from Whitechapel

Měl by někdo nějaké porovnání těchto dvou her? Resp. jde mi o vyváženost, zda zde nemá Pablo příliš navrch tak jako Jack v LfW...
6.4.2019 11:57:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Pohled na hru Narcos
Měl jsem možnost si zahrát pouze hru Narcos, tak alespoň z ní napíšu dojmy. CMON opět ve figurkách nezklamal, ty jsou na vysoké úrovni. Jelikož jsem viděl seriál Narcos a mám rád mafiánskou tématiku, tak jsem se na hru velice těšil. Pravidla jsou srozumitelně napsána a dají se lehce pochopit. Jak si se ptala, jestli má Pablo výhodu, tak podle mě má a dost velkou. Já, když hraji za Pabla, tak využívám možnost výhry skrze body slávy. Tímto způsobem se mi to podařilo vždycky vyhrát. Když hra odsýpá, tak se dá odehrát i za 35 minut. Druhá možnost výhry za Pabla je splnit tři úkoly. Tuto variantu podmínek výhry jsem nezkoušel, protože není potřeba (je složitější..:). Osobně bych doporučil si udělat domácí pravidla, aby hra byla vyvážená. Třeba odebrat možnost vyhrát na slávu, k dosažení vítězství přes slávu je potřeba získat 40 bodů slávy, nebo že Pabla je potřeba chytit pouze jednou. Hra je zábavná hrát ve dvou a ve více hráčích bych to nedoporučoval. To je asi vše. Snad ti tohle pomůže při rozhodování..:)

6.4.2019 17:41:28

CW,
děkuji za reakci. Té nevyváženosti se fakt bojím, protože například v Letters from Whitechapel je, dle mého názoru, velice frustrující, hrát za policisty, právě z důvodu toho, že Jack měl tak navrch a bylo téměř nemožné ho chytit.

7.4.2019 10:30:14 | Upraveno autorem (porovnej)

ta"jemná"
Souhlasím....

7.4.2019 11:25:09

Skupina?
Já se obávám, že to bude záviset na hráčích. Nemám přesné statistiky, ale minimálně naše bilance v LfW jsou celkem vyrovnané, možná dokonce spíše ve prospěch policajtů.

S Narcos zkušenost zatím nemám.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

7.4.2019 11:35:52

Narcos
Hm tak nakonec zůstanu asi u osvědčených Letters a Drakuly. Mimochodem u nás teda nikdy nemá Jack vysloveně navrch, úspěšnost bych řekl tak 60/40 že vyhraje.

12.4.2019 11:49:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Narcos Vs Letters

neni dovod velmo kupovat letters kedze je whitehall mystery a produkcne aj poctom hracom je to doladene tak aby to proste fungovalo.
letters je super hra stale len uz na nej vidno troska zubky casu.
fury of dracula je jedna z najhorsich hier co som hral.ci uz uplne otrasne napisanymi pravidlami.alebo ze za draculu je ovela vacsia sranda hrat.alebo to ze viete vdaka kombinacii vody,vasemu zvysku hp a dostarnutim vasich naliahnutych upirov urobit pre hunterov totalne nehratelne peklo.iba par kariet vas vie od tejto taktiky vzdialit.toto vsetko robi z hry natiahnutu minimalne 3 hodinovu nudu.

narcos vypada fajn aspon z tych gameplayov co som videl.
je tu dost vela twistov a novo pridanych mechanik aby som to kupil a skusil.
toto vsak bude jedna z tych hier kde totalne ovladanie mechanik v hre hlavne hunterov bude klucove pre balanc hry.nastastie CZ verzia pomoze tomu.
dufam ze blackfire spravi pravidla dobre.
metal gear solid boardgame soon june E3 2019

16.4.2019 07:36:33

Pravidla
Jenom dodám, že zpracování pravidel je dostačující a neměl jsem problém je pochopit.
----------------------------------------------------------
MILOVNÍK KOSTKOVÝCH ŘEŽEB A PRINT&PLAY HER
----------------------------------------------------------

16.4.2019 12:46:26

Někdo něco?
Zajímaly by mě vaše zkušenosti.

2.6.2019 16:04:59

Vybíráme z Bazaru

MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas