Narcos: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 33x (Seznam vlastníků)

Narcos: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 18 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Mafie
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Fel Barros
Renato Silva Sasdelli
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pravidla

Na četné žádosti sem uploadnul CZ pravidla, klasicky čekají na schválení adminy ZH.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
7.2.2019 12:08:33

minikarty DEA a Polícia nacional de Colombia
Ahoj! Překládala jsem pro vás Narcos, takže kdyby komukoli cokoli nesedělo, určitě se ozvěte (a pokusím se to buď obhájit, nebo si nasypat popel na hlavu. :))

Včera jsme hru testovali a narazila jsem na jednu věc, kterou by bylo fajn upřesnit:

Týká se to minikaret kolumbijské policie a DEA: lze je použít kdykoli během tahu KTERÉKOLI frakce. Důležité slovíčko, které mi proklouzlo, snad mi odpustíte. :)

Ať se vám dobře hraje.

31.5.2019 13:11:11 | Upraveno autorem (porovnej)

...

Tak pokud tam je nedostatek/ky pouze takového charakteru, tak palec nahoru!

31.5.2019 15:18:33

Přesun po 1. dopadení
Ahoj, trochu jsme se zasekli u jedne částí CZ pravidel. Kapitola "Patrón je dopaden..... hráč si pak vybere kterékoli jiné pole na mapě (podle základních pravidel) a okamžitě se znovu skryje. Za tento pohyb nemusí nic platit." A naše otázka je, podle jakých základních pravidel? Pravidel pro pohyb, nebo pravidel pro umísťování Patróna viz rozestaveni? Jde nám o to, jestli musí dodržovat pravidla blokace pohybu (respektuje překážky na ceste), nebo se "teleportuje" na jakékoli volné pole (tématicky je to zduvodnitelne např. jako let vrtulnikem).

Děkuju.

3.8.2019 14:01:24

přesun patrona
Je to podle pravidel pohybu, musí respektovat překážky a blokády, takže by klidně mohl zůstat i zablokovanej...

3.8.2019 16:41:37

Podíl
Ahoj, můžu se zeptat jak se používají žetony podílu? Stáhl jsem si návod jako PDF a stejně to v pravidlech nenašel. K čemu se to používá prosím.

26.12.2020 19:04:31

Vybíráme z Bazaru

Bloodborne: The Board Game – Chalice Dungeon
Bloodborne: The Board Game – Chalice Dungeon
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas