Nájezdníci ze severu

xxxxxxxxoo hodnoceno 179x (Seznam vlastníků)

Nájezdníci ze severu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Garphill Games
Autoři: Shem Phillips
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Berserk

Ahoj

Tato karta mi ve hře přijde přesílená. Máme s přítelkyní za sebou už skoro 10 her a pokaždé vyhrál ten, co měl v posádce berserkra a druhý ne. Hra byla vyrovnaná v případech, kdy ani jeden z hráčů berskerkra neměl nebo ho měli oba.

Podle trochu nejasných pravidel a autora hry kartička berserk slouží tak, že i když je využita její pasivní schopnost v posádce, tak přesto si hráč může navýšit počítadlo Valkýr.

Naprosto nevím, jak hrát proti hráči s Berskerkerem (nebo dokonce s 2), když se prakticky jenom sestaví posádku a jde plenit, zatímco druhý hráč musí doplňovat její stav nebo se vyhýbat lokalitám s valkýrama.

Poradíte někdo?
10.2.2019 01:18:27

Berserker
Z tvého popisu se mi zdá, že to hrajete špatně. Po tom co je Berserker zabit valkýrou, tak se ti vrací do ruky a nejde na odhazovaci balíček. Pak ho musíš znovu zaplatit a vyložit do posádky. Aspoň tak tu kartu chapu já. Ty jsi to nepopsal přesně, ale jak jsi to napsal, tak jsem to pochopil, že vy si ho necháváte v posádce. Ale možná jsem tě je špatně pochopil.

10.2.2019 04:29:01

Berserker
Ahoj

tak to spoustu věcí vysvětluje. :D

Ještě poslední otázka, když se v pravidlech tvrdí "do ruky", znamená to, že soupeř nevidí tvoje karty. Odhalí se teprve, až jsou vloženy do posádky

10.2.2019 10:24:45

Do ruky
Přesně tak, karty v ruce jsou v tajnosti. Ukážeš, až když ji buď vyložis do posádky, nebo použijeme jednorázový efekt.

10.2.2019 11:03:01

Vybíráme z Bazaru

Divočina Severní Ameriky Deluxe CZ jako nová
Divočina Severní Ameriky Deluxe CZ jako nová
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 3 hodiny

Offcanvas