Na louce - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Klemens Kalicki
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Včera to přišlo ségře se švagrem, už mají za sebou partii, ale já zatím o hře moc nevím a společné hraní nás čeká.

Jaké jsou tedy zatím vaše dojmy? Má to nějakou herní hloubku, nebo to je spíš vstupní/rodinná hra, jak mi to připadá?

- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

11.5.2021 09:24:49

Tato hra mě ppo všech stránkách zaujala, jediné čeho se obávám je rehratelnost. Jak to vidíte?

11.5.2021 13:13:16

reálně je to abstraktní hra a tak se pokaždé shání jiné ikony.

Proto se rehratelnosti nebojím. zatím jsem to ochutnal jen jednou, tak asi nejsem úplně ten správný rádce.

HRASoprodejce

11.5.2021 15:52:54

@Jonash za mě to je láska na první pohled, ten vizuál mě okamžitě uchvátil a i herně to je dobré.

Primárně to je spíše rodinná hra ale i zkušený hráč se v tom najde. Můžeš se snažit optimalizovat bodový zisk ale třeba proti dětem lepší spíš hrát kochacím způsobem a dělat si pěknou krajinku. Takhle by to mohly zvládat děti, co umí do pěti napočítat…

@ta"jemná" jak psal Jarmuk, rehratelnost by měla být velká, sice v rámci těch jednoduchých pravidel děláš stále to samé, ale náhodu máš v tom jak chodí karty, které ti třeba zablokoval soupeř a pak to nakombinovat s tím, jaké symboly už máš na vyložených kartách. Zatím mám za sebou 5 her a stále nadšení…

12.5.2021 17:08:09

Vstupní rodinná hra to podle mě není, ona tě ta hra umí vytrestat, když si to špatně naplánuješ a dá ti to sežrat. Začínal bych spíš třeba Na křídlech. Jinak my s přítelkyní to máme hodně rádi. Do hodinky odehráno, potrápí pěkně hlavu a ty ilustrace jsou fakt nádherný. Takže za nás paráda.

24.4.2023 22:14:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Magic: The Gathering
Magic: The Gathering
Akt. cena: 70 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas