Na křídlech: Perutě Evropy

xxxxxxxxxo hodnoceno 249x (Seznam vlastníků)

Na křídlech: Perutě Evropy - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Na křídlech
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde koupit rozšíření včetně promo karet "střemhlavého letu"

Zdravím,
dnes by mělo jít do distribuce toto rozšíření a zajímá mě ve kterém e-shopu se dá koupit včetně těch promo karet. Mindok napsal že půjde koupit v "některých specializovaných prodejnách a na jejich herních akcích", což je obecná formulace, ale když mám nejbližší speciálizovanou prodejnu cca 100km daleko a na herní akce nejezdím, zajímá mě zda to půjde někde dohromady objednat
6.3.2020 11:36:25

Svět her
Například...

https://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/na-kridlech-1-rozsireni-perute-evropy-mini-rozsireni-stremhalvy-start

6.3.2020 11:45:49 | Upraveno autorem (porovnej)

FO
Vcera to už mali vo fantasyobchode, ja som to tam objednal a davaju k expanzii automaticky aj strmhlavý start, maju to aj popise. Ale za necelych 24hodín 46 kusov vypredali len taky fukot.

Majú to aj na svet her a aj svet deskovych her. Ono si staci preklikat par najznamejsich eshopov s deskovkami a hned mas prehlad o tom na co sa pytas. Len vsade sa to vypredava rychlostou svetla takze by som neotalal.

6.3.2020 11:47:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Střehlavý start
Já jsem ho včera dostal k Perutím Evropy na Planetě her.

6.3.2020 12:10:58

JAHMANsvk
Tak to je slusny, ale dobre, aspon by mohlo byt cesky i to chystane rozsireni Oceania

6.3.2020 14:11:33

Froggery
Ja si myslim ze bez problemov sa to preda ako taky fukot a pre mindok nebude problem aj dalsie rozsirenie lokalizovat. Vcera som cital taky clanok, ze wingspanu sa dari viac ako scythe.

https://www.google.com/amp/s/www.dicebreaker.com/amp/categories/board-game/news/wingspan-has-nearly-outsold-scythe

6.3.2020 14:33:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Ihrysko

Kupoval som rozsirenie v ihrysku a obratom sa ma pytali ci mam prve alebo druhe vydanie zakladu a ked som povedal ze prve tak mi automaticky prihodili aj strmhlavy start.

12.3.2020 08:31:28

ihrysko
Já to na ihrysku psal do poznámky u objednávky, zda by mi to zaslali a taky bez problému.

12.3.2020 08:43:26

Vybíráme z Bazaru

Zombicide NPC-1
Zombicide NPC-1
Akt. cena: 606 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas