Na křídlech: Opeřená Oceánie

xxxxxxxxxo hodnoceno 154x (Seznam vlastníků)

Na křídlech: Opeřená Oceánie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Na křídlech
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kombinácia s Európou

Ahoj,
ak vlastníte obe rozšírenia, kombinujte ich počas hrania? Nekomplikuje veľké množstvo kariet ich hranie/obmenu? Alebo hráte vždy iba s jedným z nich?
6.1.2021 01:37:19

Všetko spolu
My to máme všetko spolu (základ a obe rozšírenia) a vyhovuje nám to. Samozrejme treba sa zmieriť s tým, že sa ani zďaleka všetky karty nedostanú do hry. Zvlášť ak hráte v menšom počte hráčov. Ale to vôbec nevadí.
Inak nové dosky pomáhajú zapojiť viac kariet do hry.
A karty z rozšírení dosť vylepšili hru aj keď som si hovoril či toho už nebude priveľa, zelené... potom žlté...
Ale je to super :-)

6.1.2021 02:03:21

...
Všechno společně, do krabičky na dobírání dám jen část,jak hrajeme víc her postupně do ní doplňuji z velkého balíčku, odehrané karty po hrách zas dávám promíchané dospod balíčku právě nepoužívaných karet,tak se nám to postupně po víc hrách protočí vše.

6.1.2021 07:07:51

Rozšíření
Já si upřímně neumím představit jak to oddělovat, vzhledem k množství komponent. Hráli jsme základ bavilo nás to. Přišla Evropa se kterou nás hra bavila ještě víc. Některé Perutě Evropy známe, navíc jsme mohli zkoušet zase trochu jiné herní strategie. Teď ta Oceánie s nektarem v mně vyvolávala dojem, jestli už to nebude moc jiné. Myslím, že ne. Když jsme to ochutnali, tak se už k základu a Evropě vracet nebudeme.

Nevím, pokud bych si teď koupil základ rovnou i s rozšířeními, jestli to hned spojit, nebo postupně? Těžko říct. My to hráli postupně, všechno v prvním vydání. Na každé rozšíření se těšíme, páč je to zpestření. Teď s tou apkou, je to už úplná encyklopedie.

6.1.2021 07:39:42

evropa + oceánie

Já jsem po koupi Oceánie přidal jen karty z Evropy a základ zůstal v krabici. Díky chybě s velikostí fontu Evropy bylo vytřízení rychlé. Takhle jsme odehráli prvních pár her, čistě aby se nám ptáci z Oceánie a nový nektar dostali do krve. Teď už to mám vše zamíchané dohromady a nehodlám to třídit :-)

6.1.2021 08:10:45

Expanze
Vse dohromady, nemam v umyslu karty tridit, cim vic karet tim lip :)

6.1.2021 09:11:34

AmA

komplet

vsetko spolu, akurat teda miesanie dava zabrat, ale to sa da vyriesit a nie je to tak casto :)


kto by to stale triedil? ja som rada ze som to vsetko dala do jednej krabice a som spokojna :)

6.1.2021 09:34:45

Vybíráme z Bazaru

Chronicles of Drunagor: AoD - několik rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 hodiny

Offcanvas