Na křídlech - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vtácia búdka

Vtáciu búdku rozkladáte (nemyslim úplne) tak, ze krmítko zvlášť a búdku zvlášť aby sa zmestila do krabice? Alebo máte niekto skill, aby sa búdka dala uložiť do krabice úlne cela v kuse? Keby som chcel zlepit krmítko s búdkou.

Dakujem
19.9.2019 11:06:09 | Upraveno autorem (porovnej)

V celku není šance
S deskama voliér není šance to do krabice dostat v celku...
Já rozebírám na dva kusy a následně vkládám budku do krmítka naležáka...
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

19.9.2019 11:23:13

Schéma uložení komponent
Objevilo se i ve vedlejším vlákně... Na anglické krabici je schéma uložení komponent:
https://i.imgur.com/OUfdG4a.jpg

Složená budka s krmítkem se do krabice nevejde. Budka naležato se do krmítka vejde, ale pak asi o milimetr přečnívá ven z krabice, takže by na ni tlačilo víko. Čili osobně se držím schématu na fotce. Ale samozřejmě jak je každému libo.

19.9.2019 11:56:01

Budka
Včera jsem otevřel krabici, koukal, jak to uložit, aby to fungovalo - Mindok se totiž vykašlal na to schéma a raději tam dali promo na další hry. :(

Nakonec jsem přišel na to, že jde vložit budka do krmítka naležato, střechou směrem ke konci krmítka, kde bývají kostky. Vejde se to tak akorát, aby se to neviklalo, a ušetří to případně celkem dost místa. K tomu na stojáka ty 4 plastové misky s vajíčky a potravou, hráčský desky a celý dno krabice by mělo být pokrytý. Zbytek už je hračka.

19.9.2019 12:47:05

schéma uložení

Pardon, to bude moje chyba.
Takové schéma jsem nikdy nevyužil a musím říct, že mě nenapadlo, že by to někdo použil.
Dává-li to pro vás smysl, určitě to můžeme do dotisku vrátit.

Člověk MINDOK

19.9.2019 19:36:18

na dva kusy
a pak to do krabice nejak prdnu. mista mi prijde dost. ani by me nenapadlo hledat nejakej navod :)

19.9.2019 19:40:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Reakce
fifipirko:
souhlas také mě ani nenapadlo hledat nějaký návod, místa je tam spousta a uložit to tam není žádný problém...

pogo:
upoutávky na hry nemusím (raději mám čisté krabice max s nějakou grafikou) ale schéma je tam podle mě zbytečné...
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

19.9.2019 20:49:02

ja nevim

Mindok se zaslouzi o vydani skvele hry, da si praci s upravou pravidel, dokonce se zamyslej nad tim, ze v cestine se ptaci jmenuji jinak nez v originale a upravi podle toho bodovaci karty... ale stejne musej lidi trolit kvuli hovadinam. V polovine her jako prvni objevite katalog s reklamama... A jestli nekdo potrebuje napovedet, ze budku musi rozdelit na dva dily, aby se vesla do krabice, tak by me zajimalo jaky ma skore ve hre :)
Diky Pogo, Karle, Mindoku za Na kridlech

19.9.2019 21:14:25

Martannen
Tu skor islo ci sa tam budka da dat v celku :) . Tiez nemam problem s chybajucou grafikou ako ma byt insert ulozeny, doma nemam jedinu hru, ktora by to mala a zijem. Tak isto nemam problem s reklamami na bokoch, lebo predsa to viko krabice zakryje :) .

19.9.2019 22:32:46

Vybíráme z Bazaru

The Dwarves
The Dwarves
Akt. cena: 15 €
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas