Na křídlech - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Malé písmo na kartách

Omlouvam se podobný dotaz, který jsem už měl v diskuzi u Oceánie ale nějak to utichlo,
tak to zkusím probudit.


Štve mě JEDIŇĚ a hlavně velikost textu a barva písma!!! Styl písma (tedy font) vůbec neřeším.
Když je text na růžovém/tyrkysovém a teď i na žlutém pozadí u efektu , je to celkem ok. Ale na hnědém a těch je většina je to tragédie. Moc mě to mrzí hra je jinak TOP!
Bodové hodnoty u první edice u Evropy bych taky přežil.

Kdyby to bylo možné, snad bych si koupil i nové karty
(ať to stojí co to stojí, přeháním.)) a klidně i s jiným FONTEM na což se tu Mindok tak trochu vymlouvá, nic ve zlém. Mindok je jinak nejlepší a
děkuji mu za lokalizaci do CZ)
Hráči nesložíme se tu na to? .))
Co na to fa:Mindok? Pls.
6.1.2021 09:16:52 | Upraveno autorem (porovnej)

ony-flyboy
Mám pocit, že to čtu už snad potřetí, to už začíná být fakt poněkud otravné. Mindok už se k písmu vyjádřil, osobně s tím nemám nějak zásadní problém, není problém víko s nabídkou si vzít a podívat se zblízka. Nějaký zvláštní print jen karet s jiným fontem kvůli pár lidem není reálný.

6.1.2021 09:25:25

AmA

ony-flyboy
ja som si toho vsimla az na zaklade diskusie tu... Osobne mi to nevadi, aspon bude jednoduchsie tie karty dat pripadne od seba, ak sa tak raz rozhodnem - kedze je viac znakov podla coho triedit.

aj karty ku hre Harry Potter Hogwarts Battle su kazde ine, podla toho o ake rozsirenie ide, konkretne sa absolutne netrafili do ziadneho odtiena a to prosim u vsetkych druhov kariet - ale ze by to nejako vadilo pri hrani...

Proste za mna absolutne nepodstatny detail :)

6.1.2021 09:30:34

velikost písma
Jo taky mě to štve, když jsem hráli ve dvou nebo sólo tak jsem to nějak neřešil (jseš k těm kartám docela blízko, ale když už hraje víc lidí, tak už to zabere dost místa a číst ten text na kartách na víku a ještě když jsi vzhůru nohama. Takže se pořád někdo natahuje a zvedá aby to vyluštil. Nicméně do koupi nového tisku karet bych nešel ikdyž mě to mrzí.

6.1.2021 09:58:28

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - MOUNTED EREDIN
Zaklínač Starý Svět - MOUNTED EREDIN
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas