Mythic Battles: Pantheon

xxxxxxxxxo hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Mythic Battles: Pantheon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Monolith
Autoři: Benoit Vogt
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter - co se vyplatí


Ahoj,

už mám jen den na další podporu KS. Zajímalo by mě, co dalšího si koupit k 100 dolarové verzi?

Uvažuji nad jedním rozšířením ( Poseidon), doplňky jako stromy a sloupy atd., nebo This Mythic Battles: Pantheon Compendium knihu se scénaři.

Co by jste mi poradili nejvíce ?
Už tak toho bude v té 100 dolarové krabici kotel, tak nevím jestli to pak není zbytečnost.
14.6.2018 20:08:38

KS
Ja radim - jdi do all-in

Vazne, zalezi na tom, co chces a jak moc jses kompletista. Zaklad a sg ti vystaci na mnoho her, aniz bys hral s necim dvakrat. Velka rozsireni jsou fajn, kazde prida novou mapu, jednotky a scenare. Co bych asi nebral, jsou titani (hnus figurky) a teren (hnusne placate stromy). Kdyz budes brat nejake to rozsireni navic, tak se asi hodi delux box, ktery ti vsechno pekne roztridi

14.6.2018 21:01:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Titáni
Je fakt, že core box a pandora stačí bohatě. Je tam toho tolik, že se to hned tak neohraje. My třeba ve dvou ještě draft upravovali tak, že jsme náhodně vybrali omezený počet od každého typu jednotek a z nich vybírali, aby se jich protočilo co nejvíc a ani tak jsme ještě nehráli se všema :D

Nicméně já bral právě titány. Jednak mě lákají ty coop scénáře a jeden titán je málo :)

Terén je asi zbytečnej, plastové sloupy jsou v core boxu a stromy je asi lepší pořídit v modelářství, pokud nestačí ty kartonové, ale i ty jsou v pohodě.

Z diskusí jsem ještě vyčetl, že nejlepší velké rozšíření je asi Hera a z malých Heroes of the Trojan wars. Poseidon mě osobně přijde nejzajímavější, ale hodně lidem se až tak ty vodní bitky nelíbí...

V každém případě, na skirmish využiješ všechno, takže vedle se šlápnout nedá. Jde jen o to, ve tě zaujme nejvíc... a nebo all-in a nemusíš se rozmýšlet :D

14.6.2018 22:19:00

Vybíráme z Bazaru

dominion
dominion
Akt. cena: 749 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas