Šampioni Jablečného království

xxxxxxxxoo hodnoceno 98x (Seznam vlastníků)

Šampioni Jablečného království - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: strategická, dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Hoby Chou
Vienna Chou
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?


Jaké to je? Hrál už někdo?
3.9.2018 15:11:53

@dalurk
Hrál. Je to hezké na pohled a dítě (6 let) do pochopilo docela rychle :) první setup byl trošku na delší lokté, v pravidlech se (alespoň pro nás), trochu hůře orientuje, ale to se vše vychytá s dalšími hrami :)

Je to fajn úvod do dalších těžších her ;)

3.9.2018 16:39:22

Moc nás to baví!

Máme ji doma od Vánoc, naše dcera (6 let) ji miluje. Pořád chce hrát naše "velké" hry, ale ještě neumí číst. Takže hrajeme Takenoko, Tokaido a podobné. K Vánocům jsme ji chtěli udělat radost a pořídili ji právě MLS s krásnými figurkami a velkým plánem. Už jsme hráli ve 2,3,4 i pěti. Kombinace děti a dospěláci. Všichni si to moc užili a děti pak budou mít jednodušší přechod k Scythe. Hra skvěle odsýpá, je to sranda a základními mechanismy je Scythe podobná. Jako vstup do velkých deskovek pro děti mi přijde ideální.

27.2.2019 09:42:09

DC

Vsem

Nas to doma bavi celou rodinu . Deti mame 8 a 6 let. Opravdu povedene. Jen by to.jeste chtelo prelepky na karty co zlepsuji pohyb.

27.2.2019 10:48:35

dnes jsem to rozbalil
Musím říct, že mne dostalo provedení, nádhera a navíc je v krabici luxusně vyřešenej insert.
Už se těším až to testneme, snad mě to nezklame. Ale nemělo by, pravidla mám načtená.

HRASoprodejce

13.4.2019 15:59:56

nadšení
Rychlá, dětem přístupná hra. Jen trocha textových karet v AJ jim to kazí. Čtou se veřejně.
Bojím se, že to Albíci počeští, jako všecko co si koupím eng.

HRASoprodejce

14.4.2019 12:58:10

Albi
Na dotazy už několikrát odpovídali, že do toho nejdou.

14.4.2019 15:02:29

Dospělí?

Dobrý den. Zajímalo by mě jestli to zabaví i 2 dospělé. Že by jsme to hráli s manželkou než nám synek doroste.

2.5.2020 10:15:47

Dospělí
Je to fakt super jednoduchý Scythe. Máme za sebou pár her (1. 2 a Automka, 2. 4 lidi) a obě skončily hodně těsně ba skoro remízou. Cílí na děti a je to z toho cítit. Prostě vyhrají všichni, v průběhu si většinou dělají laskavosti a celé je to takové milé a roztomilé.

2.5.2020 11:03:17

Re: Dospělí?
Hráli jsme to ve 4 lidech jako filler mezi Tzolkinem a Dunou. Zvrhlo se to na tuším 2 nebo 3 partie. Víc asi netřeba dodávat. :-P

2.5.2020 12:16:03

Vybíráme z Bazaru

Zoo New York CZ
Zoo New York CZ
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas