Mutant Chronicles

xxxxxxxxoo hodnoceno 45x (Seznam vlastníků)

Mutant Chronicles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

vymena

Zdarec lidi, tak jsem si konecne nasel cas zjistil kolik a jake miniatury mam k MCH, celkem jich je tedy 162 :) bohuzel jsem dosel k tomu, ze ma sbirka je nekompletni a nektere miniatury jeste schanim, nastesti jde o zakladni miniatury, tak je urcite budete nekdo mit: 11 Necromutant Tormentor, 20 Bear Trooper, 27 Venusian Ranger Sergeant, 30 Fury Elite Bishop, 36 Mortificator Initiate, 41 Capitol Ranger

Tudiz pokud neco z toho mate a schanite cokoli jineho, tak se muzeme domluvit :) mam tu navic spousty maxiku, biotrollu, bojovych obleku atd. atd. diky, nejlepe pres PM, info hodim jeste na Chaotit
24.1.2010 13:01:38

vymena
Ahoj, no muzu se juknout doma, fogurek mam tunu. Hlavne ale shanim ty tri co vysly samostatne: Arciinkvizitor Nikodemus, Golem of Ice, Karak´s Curse. Predpokladam, ze v CR se asi nikde sehnat nedaji, to uz bych na ne kapnul. Zbytecne asi taky nikdo nemate, coz? Nechystate se nekdo, ze byste objednaval z ciziny?

3.3.2010 08:38:17

majovky
Ja by som sa aj pridal.

10.3.2010 07:35:33

majovky
No ja nikodema kupoval jeste v random boosterech z aukce. No a golema a Karaka jsme tehda jeste kupovali pres chaotit primo od FFG.
Na golema se zkuste zeptat BF ja mam pocit, ze jich meli hodne, ale tezko rici

10.3.2010 08:08:46

'vymena'
..dostal som od kosibrachu (vdaka moc;) zvysky krabice (zaklad tejto hry) -bez figurok, su tam o.i. dake zetony a hlavne karty, mam to na 'znicenie', ale je mi asi luto, tie karty su ako nove..
TAKZE: ak by niekto chcel tieto zalezitosti koli comukolvek rozumnejsiemu, ako len material, moze mi napr. postou ponuknut na vymenu nahradu v podobe ekvi-mnozstva lubovolnych kariet, idealne s rovnakym rubom, no nie je podmienka..v MCh je tych rubov asi 6;))
..plan je tiez zachovaly plagat, zatial som ho na stenu nepovesil;))

29.3.2010 19:51:04

..
nuz..ponuka uz neplati..:)

30.3.2010 11:33:08

Výměna/prodej/bazar
Ahoj, omlouvám se za "spam". Každopádně toto vlákno už tady je, tak toho chci využít - v bazaru tady na zatrol. hrách jsem vystavil nabídku na výměnu, prodej figurek k MCH. Díky.

9.10.2010 10:42:34

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds – Spiteclaw's Swarm (modely)
Warhammer Underworlds – Spiteclaw's Swarm (modely)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas