Mutant Chronicles

xxxxxxxxoo hodnoceno 45x (Seznam vlastníků)

Mutant Chronicles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

oplatí sa kúpiť?

ludia oplatí sa to ešte kupovať keď to už končí? Na trhu už neni ani vela doplnkových setov teda žiadne som nevidel iba tie kde sú po 3figúrky. Hra vyzerá zaujímavo len čo z toho ak budem mať iba základ je to aj tak hratelné? A zabaví to dobre? Podla mna je to taký prepracovanejší šach ale vlastne tú hru vôbec nepoznám.
26.4.2010 12:41:37

vyplati se
Tak ja myslim, ze se porad vyplati. Jednak jsou priznivejsi ceny a pokud koupis starter a nejake boostry, ktere jsou porad k dispozici minimalne u BF, tak si porad jeste kvalitne zahrajes. Akorat skoda, ze to nema vetsi hracskou zakladnu

26.4.2010 15:47:57

hráčska základna
no to mne vôbec nevadí aj tak hrávam len s doma a s pár priatelmi.
Ak nás to chytí určite si kúpim aspon dva boostery nech mam neakú armádičku na oboch stranách :) A aspon to bude zábavnejšie ako šach :D alebo company of heroes na PC :)

26.4.2010 17:07:31

starter
a ešte niečo dá sa to kvalitne zahrať iba so štarterom?
môžem kombinovať v štartere všetky príšerky aby som mal roznorodejsie družstvá?

Dakujem.

26.4.2010 17:08:55

kombinace
Nedá se to kombinovat a hraní se starterem nedoporučuji. Protože potom si klidně řekneš, že ta hra není příliš zajímavá, ovšem když už první hru zahrajete se dvěma boosterama, tak vás hra jistojistě chytne.

26.4.2010 17:31:10

boostery
díki moc dalej by som sa chcel spýtať ked vravíš že treba aspon dva boostery to sú tie balíčky po 3 figúrky? a čo ešte ten booster obsahuje? je preložený? a ako viem ktorý mám kúpiť aby som si kúpil jeden booster pre jednu stranu a druhý pre druhú
Dakujem.

26.4.2010 21:04:32

boostery
Přesně tak, kup po jednom pro každou stranu. U Černé legie není co řešit, prostě jeden z jejich. Jako druhou stranu není nutné kupovat to co je ve starteru, protože lze kombinovat. Já bych doporučil kvůli vyváženosti např. Bauhaus a booster s Bitevním skafandrem.

26.4.2010 22:07:54

:)
mp vieš mám v tom tak povediac dosť velký zmätok :D čo patrí do čiernej légie? :D prepáč za také blbé otázky ale absolútne neviem kde som :D a to som si už čítal aj všeliake články :D

26.4.2010 22:13:00

..
Balorok: ono to cele vychadza z tradicie jedeho scifi sveta, odtial su nazvy frakcii, ich zakladne charakteristiky a nazvy jednotiek atp... zorientovat s v tom da casom urcite..okrem pribehov z hier je aj film s rovnomennym nazvom..ten som este nevidel.)

Deth..ked si pisal tu vyvazenost, napada mi, ze potom budu karty rozkazov nepouzitelne po zniceni casti armady, ak je zmiesana.. niekde sme to uz rozoberali, pisal si, ze je lepsie mat 'ciste' armady, len z jednej frakcie..
..ale inak to moze byt zaujimave, kombinovat 'schopnosti' roznych frakcii do jednej armady aj s tymto 'rizikom'.. popremyslam o tom;)
(apropo, napadol mi uz aj taky 'pimp pravidiel',ze by ludia (okrem bratrsva napr.) mohli pouzivat aj cudzie rozkazy, ak sedi pocetnost ikon, prave koli takymto situaciam..ale to uz je asi moc co..alebo mas/mate uz take skusenosti?:)

26.4.2010 22:37:57

návod
Pro ty co uvažují o koupi, tak zde http://uloz.to/1088308/mutant-chronicles-navod-cz.pdf jsem dal kdysi ke stažení oskenovaný návod na hru.

.klopčík - o těch frakcích jsme se bavili, to máš pravdu. Samozřejmě, že karty potom budou tak trochu k ničemu, když mi zničí jednotky frakce k níž jsou, ale to je prostě risk. Např. já hraji Kapitol a do armády si přidávám jen jednu jednotku jiné frakce a to Bauhaus a jejich Bitevní skafandr a karty Bauhaus si neberu.

27.4.2010 06:30:15

Algeroth
preco tuto frakciu nazyvate cierna legia?
prepacte za pravopis som v skole a akosi im to tu blbne hh

27.4.2010 08:28:13

to balorok
Algeroth je jedna z frakcií čiernej légie. Ďalšia je napr. Ilian, Demnogonis alebo Semai. Proti čiernej légii bojujú ľudia a to je bratstvo a korporácie - Capitol, Bauhaus, Mishima ...

27.4.2010 08:38:32

právě teď...
Na fóru hraj.cz právě probíhá aukce historicky posledního českého startovního balení Mutant Chronicles ze skladu distributora + kompletní playset 52 figurek, ke kterým jsou ve startovním balení karty! Ne že bych tu chtěl dělat reklamu, ale někoho by to mohlo zaujmout:)

29.4.2010 14:33:51

hras forum
Som sa chcel pozrieť na to fórum, ale musel som sa prihlásiť. Tak som to urobil, lenže heslo minimálne osem písmen. Moje heslo ktoré používam všade má sedem písmen. Potvrdzujúci mail nepríde hneď, ale až po nejakom čase, resp. po tom čo moju žiadosť niekto preskúma a schváli. Tak dementný systém som ešte nevidel. Socík bol šuvix. GRRR >:-(

29.4.2010 15:02:40

oprava hraj fórum
hraj fórum

29.4.2010 15:03:28

Michal-BF
omg to je blby web jak hovado akože kde je tam ta aukcia? nemožem najsť a ani registračku nemožem najsť

29.4.2010 15:47:27

..ale pani, no tak..
..isto to ma svoj vyznam!.. ;)
:)) ..aspon vidno, ze vyzva trafila klincek po hlavicke, naskakani riadne co:P

29.4.2010 15:49:41

OK
našiel som to omg to je taka blbosť čakať na potvrdenie adminom ach jaj

29.4.2010 15:49:46

to klopčík
tak to je to poslední, co by mě na našem fóru trápilo

30.4.2010 08:22:36

..nahodou som:
http://www.bscom.cz/hra-mutant-chronicles-sberatelska-figurkova-startovni-baleni-pro-2-hrace_d56666?ref=heureka.cz

!zaklad za tristopado je asi fajn;) ..koli kockam, kartam, zetonom a mapam..ak by to niekoho zaujimalo;)

apropo, zetony VSETKYCH jednotiek (ofic+neofic) mam uz hotove!:) ..snad sa podari pridat do polozky ke stazeni..

25.7.2010 16:27:47

dlho som prehliadal
nedavno som nahodou natrafil na starter set,pozhanal niektore doplnkove balenia a musim dat za pravdu DETHovi,ze je to nepravom neuspesna hra.Tu na zatrolenkach ale poskocila poriadne vysoko !Jedina nevyhoda je,ze clovek nezostane pri dvoch rozsireniach,ja osobne chcem zohnat vsetky figurky ku kartam zo starter setu- neda sa odolat...tie armadicky vyzeraju na stole suprovo.

14.10.2010 20:58:29

MCH
ak by niekto mal zaujem tak v brlohu maju dost rozsireni ja sa v tom nevyznam ale ked si kliknete na ich stranku a pohladate to tak maju niejake tri alebo 4 rozsirenia k tomu a za celkom fajn cenu

14.10.2010 21:40:17

dedo
ja som to tvrhil tiež že MCH je super :) ja som zohnal všetky figúrky za 800kč takže som velmi štastný :) noa +štarter za 450kč :)
Ináč v brlohu su tie sady po 8euro aj niečo takže je to dosť drahé skôr skús si to vytlačiť ako to sem dal .klopčík :) je to super prácička čo odviedol a + tam máš neoficálne figúrky a schopnosti

14.10.2010 22:13:06

Balorok
(;tak dik:D ..ale aspon jeden starter k tomu treba imho urcite! -za 3kilca co uz byva, sa to cele imho dosto opla:) ..obavam sa vsak, ze dedovi imponovali figurky ako take, coz je pristup o comsi inom uz.. ;))

15.10.2010 09:55:39

.klopčík
jj tie figúrky su na tej hre asi naj :) + ten ejdnoduchý a fungujúci systém :) moja naj hra čo mám doma len ju nemám s kým hrať :( raz za mesiac na to anhovorím priatelku :((( ale čo už aspon sa na mna kukajú figúrky z poličky :) jaj sú také krásne hhh až na niektoré nevydarené kusy.
A hej za 300korún sa to oplatí aj za 500 ved za rok to už ani nezozenieš

15.10.2010 10:43:09

klopcik
tak to pozor, spracovane zetony som sice nespomenul,ale su vyborne! chystam sa ich tiez vyrobit,ale chcem aspon 5mm vysoke sesthrany,ako na figurkach.Niektore figurky tiez nemusim mat,na zetonoch su krajsie/pisal som ze chcem vsetky,ale myslel som vacsinu,cca 35 ks/,ostatne a duply budu zetony.Tymto chcem len potvrdit, ze na hru staci zaklad,max.dve rozsirenia a ostatne pokryju zetony,su naozaj profi.

15.10.2010 15:41:46

Vybíráme z Bazaru

Čtyři zahrady
Čtyři zahrady
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas