Mutant Chronicles

xxxxxxxxoo hodnoceno 45x (Seznam vlastníků)

Mutant Chronicles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ono je v češtině?


Prosím, odkdy bylo MCH v češtině? :O :O Tohle vědět, tak je dávno u mě komplet sada. Já měl za to, že je pouze anglicky :O To mě nehorázně mrzí, že jsem prošvihnul koupi. Vždycky jsem ji chtěl :/
3.7.2018 17:38:02

Alvad
Jojo, v češtině je odjakživa, vyjma Karaka a Golem of Ice. Svého času MCH vč. všech rozšíření prodávali na Alze s 50% slevou:) Ale když se poptáš tady na bazaru, určitě se někdo najde, kdo bude ochotný prodat. Nedávno tu byl inzerát na celou sbírku.

3.7.2018 17:51:34 | Upraveno autorem (porovnej)

saiwer

Díky za odpověď, to jsem vůbec netušil :(
Pokud bude ochotný někdo prodat, tak to bude pořádá suma... :/ Sice tady je k prodeji starter, ale nechci něco, co není kompletní :/ Byť je to jeden žeton.
A ty máš zkušenost se hrou? Popřípadě je to originální nebo bys to k něčemu přirovnal?

3.7.2018 18:04:33

MCH
Tak palka, prodavalo se to tu za cca 4000-5000 Kc, coz je tak cena porizeni ve sleve. A herne? No, me to bavilo, libi se mi totiz svet MCH a hexova mapka (nemam moc v lasce meritka). Ale chce to hrat s nekym pravidelne, kdo umi vyuzit vlastnosti jednotek. Ojedinelym hracum to prislo dost nahodne, nektere jednotky presilene. A celkove bych rekl, ze dnes uz je ta hra prekonana, a to i kvalitou modelu (za me napr. The Walking Dead, All Out War). Pokud ale zeres MCH, tak se stale jedna o velmi dobrou hru. Pokud chces jen figurkovku, mozna bych pohledal na BGG nejakou alternativu, nez se definitivne rozhodnes. A taky bych se podival na Siege of the Citadel, ktera by do konce roku mohla dorazit z KS a pak se snad i objevit v retailu.

3.7.2018 22:08:14 | Upraveno autorem (porovnej)

MCH
Jeste bych doplnil, ze v prekladu karet i pravidel bylo nekolik vyznamnych nepresnosti, ktere bylo potreba resit erraty. Mne to odobne nevadilo, protoze jsem si vse zapamatoval a nic neprelepoval, ale nekomu by mohlo.
A k tem mechanikam, uz si to moc nevybavuji, ale libilo se mi udelovani rozkazu pres zetony, v zavislosti na kategorii jednotky (bronzova, stribrna, zlata), jeden z rozkazu byla hlidka - automaticka strelba na nepritele v LoS. Dnes uz je to v hrach bezne, ale tehdy to byla pomerne vzacnost. Vice si uz ale bohuzel nevzpomenu - chce to vyzpovidat nejakeho aktivniho hrace.

3.7.2018 22:14:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Endless Winter Kickstarter Pathfinder BIG BOX
Endless Winter Kickstarter Pathfinder BIG BOX
Akt. cena: 1890 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas