Mutant Chronicles

xxxxxxxxoo hodnoceno 45x (Seznam vlastníků)

Mutant Chronicles - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Figúrky

Neviete mi niekto povedať v ktorom balení je biotrol. Nejak ho neviem nájsť.
11.3.2010 08:03:16

Biotroll
Biotroll uz nestihl vyjit v normalnim boosteru a vysel az v Lost Legion, coz je takove to velke baleni asi 13 figurek za vyprodejni cenu.

11.3.2010 08:09:45

majovky
A kde sa to dá zohnať nevieš? Na FFG?

11.3.2010 08:11:31

biotroll
Presne tak, byl v tom velkem baleni od FFG, ale netusim, jestli je maji jeste k dispozici. Mel bych mit nejake biotrolly doma navic, ale nejdrive muzu juknout az za tyden, dnes odjizdim do zahranici

11.3.2010 08:18:15

biotroll
Nevim jestli FFG jeste maji. Ja zadne navic bohuzel nemam. Pohybujes se v Praze? Pokud jo tak v obchode s hrami v pasazi Rokoko myslim maji jednu krabici Lost Legion.

11.3.2010 08:44:47

biotroll podruhe
jeste doplnuji: pokud se nepohybujes v Praglu, tak by ti to mohli poslat postou. Jukni na www.hras.cz. Respektive nemaji to tam uvedene, ale napis jim mail.

11.3.2010 08:46:01

majovky
Ďakujem za radu, som im napísal tak uvidíme. V Prahe sa totiž nepohybujem.

11.3.2010 08:57:10

figurky
jeste nejake figurky maji na miniaturemarketu

11.3.2010 11:59:11

figurky
na aukru se teď objevily nějaké u nás nesehnatelné figury. (Karakova kletba, ledový golem, a Nicodemus)

29.3.2010 18:30:19

Dík - Voren
Děkuji za typ.Jednomu z mých spoluhráči jsem takto mohl udělat radost a Karak už je objednán (259,-Kč je dobrá cena).
Jó, kde jsou ty doby, kdy já za tyto postavy dal za každou po 500,-Kč, když jsem to objednával ze Států.

29.3.2010 19:09:35

Aukce na Aukru...
Vorene, ty jsi přihazoval na Ice Golema? Nebo někdo jiný?
Já jen, že jsem pro kamaráda chtěl vzít Karaka, zaplatil jsem ho a uživatel (ač má 25 pozitivních hodnocení a žádné negativní) má zrušen účet Aukrem a zrušeny inzeráty.
Proto mě zajímá, zda obdržel zboží ten, kdo si tam bral ty Golemy. Dík za info.

1.4.2010 19:27:41

....
jj, viz soukromé zprávy ať to tu nezaplácáváme ;)

1.4.2010 21:43:49

aukro-info
Figurky mi dnes přišly, takže naštěstí žádná "levárna".
Čekalo se na dovoz ze zahraničí ;)
Problémy prodejce na aukru, byly údajně způsobeny byrokracijí samotného aukra. Nicméně uživatel je na aukru stále odstaven.

21.4.2010 12:22:42

55-83
figurky 55-83..tieto asi uz nikdy nevidu.. ..ako ich teda hrate? (ak vobec;)

..ja som si 'vymyslel' len len take zetony, podla kariet z Chaotit.cz (tymto velmi pekne dakujem chalanom za CJ, uz mam vytlacene aj nove rozkazy..paradna robota!! ;)

http://img541.imageshack.us/img541/9292/golds.jpg

..nie som ziadny extra fotosopista, ale asi mi to bude stacit..ehm;)

Zatail som zbuchal len zlate jednotky.. ..a tak mi napada, ci nerobim s niekym nahodou to iste-paralelne ? (1)..
..nema to ziadnu stabnu kulturu, ako vyslo z 'originalneho' .jpg napasovat do hexov, tak som to tam picol:) (ale nejake konstruktivne pripomienky sa isto zidu, ak tak .. ..jj Behemoth potrebuje prerobit pravu stranu, uznavam..:))

..v pripade zaujmu po dokonceni ostatnych jednotiek samozrejme posuniem vsetky spolu:)

Ak mozem par este otazok..:
2. c.53 a c.54 su asi karty pre Karak the Keeper a Golem of Ice.. (?)
3. Karak's Command Tent je co..token ako 'ice token' alebo figurka?..
4.chyba mi v baliku karta 42 (nejaky kapitol), FFG uz druhy tyzden neodpisuje, tak sa chcem spytat, ci by bol niekto ochotny mi ju naskenovat (idealne aj s 53 a 54 + tie 2 tokeny k nim ehm)
5. nahodou 'promo upgrads' v CJ niekedy? ..ci mam tlacit v AJ, alebo pockam (prekladat si to nepotrebujem, no mat kompletku v jednom jazyku je skvely bonus;)

vdaka moc.)

23.4.2010 23:59:37

.klopčík
Tak u nás je nehrajeme, zatím.
Ovšem můj švagr je bude dělat:
1. do barvy jako jsou např. "figurky" v Proroctví
2. do stejné barvy dá i ty přeložené karty, tedy šedé figurky na kartách do barvy.
Bude to potom vypadat jako to udělal Anatol viz. zde: http://mutantchronicles.wbl.sk/SKCZ_Section.html .

Odpovědi:
2. Karak a Golem jsou karty 53 a 55.
3. Karak Command Tent je "žeton" na plochu, jde o stan, která má svou schopnost a je k němu karta H1.

Spoustu odpovědí najdeš zde: http://www.chaotit.cz/index.php?option=com_fireboard&Itemid=61&task=listcat&catid=39.

5. Nevím co máš na mysli "promo upgrads".

24.4.2010 08:56:16

to klopcik
No ja mam takovy idelaisticky plan, ze si ty nevydane figurky vyrobim. Hodlam pouzit bud prebytecne figurky MCH. Nektere se totiz hodi (Ezoghoul apod.) nebo predelat nejake jine, sehnat se jich da fura. Je to dost prace, ale vysledek by mohl stat za to. Jsem zvedav, kdy se k tomu dokopu :))

24.4.2010 09:45:53

Ezoghul
majovky - Přesně tak, já mám již Ezoghuly přebarvené, jen je dám na podstavce vztyčeně, jako je to na těch kartách. Ostatní nechám být, ale tato varianta se nabízela.

24.4.2010 11:05:32

Deth
ano Ezoghoul se primo nabizi :) Pak uz to je trochu vic kuchani, rezani a modelovani, ale spousta se jich bude dat predelat z tech co mam navic, zvlaste treba bratrstvo. Ostatni hodlam nejak vyrobit z nejakych uplne jinych figurek. Bud splasim nejake v hrackarstvi nebo pouziju neco z modelarkseho obchodu v meritku 1/35 alias 54mm. Daji se toho sehnat fury, vcetne fantasy apod. Takze to nejak prekuchat. Vyhodou je, ze se delaji z tvrdeho plastu, ktery se dobre opracovava, lepi a barvi. Holt jsem vyrostl na plastikovych modelech letadel a tanku a ted se to hodi :)

24.4.2010 11:14:22

NOVE FRAKCIE!!!
...co mi to robite chlapi! ..este ze sedim..
(skoda,ze odkaz na mapu dzungle je uz neaktualny..a cybertronic CJ rozkazy asi chybaju, resp, neviem ich tam najst..)

Deth: promo upgrades som myslel toto: http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/mutantchronicles/MC_CMMpromo_eng2.pdf
..

24.4.2010 14:39:01

to klopcik
no jasne! Prece nechces hrat MCH bez Mishimy, Imperialu, Cybertroniku a Kartelu! :)) Navic ani stavajici frakce nemaji udelane zdaleka vsechny jednotky. To je dalsi cast myho planu, si na zaklade tehle fanouskovskejch karet vyrobit i dalsi figurky. Treba zrovna Imperial by se delal celkem dobre, si myslim, z figurek na WWI a WWII + neco malo fantasy/stredovek. A Mishima by mohla taky celkem jit, tu jsem mel vzdycky rad :)

24.4.2010 15:33:30

majovky
:) no jaskaa!! chcelo by to jeden velky martansky battlefield s paralelnymi bojmi v dzungli a aspon jednym dalsim v nejakom meste napr.. +medziplanetarne transporty a vysadky, strategie okolo-obmedzene zdroje (1000/1000/1000 aspon)-obrovske armady, specializovane divizie, kazda cata (alebo co) by mala svojho hrdinu.. a za kazdu frakciu jeden hrac davaj riesit korporatne dohody a nezhody, poziciavanie jednotiek a technologii zo zasob.. a LMS pre kazde bojisko! ..hmmm ;)))
.forek..
.ale vazne. jasne ze chcem!
:)

24.4.2010 17:49:50

:)
tak sa trochu pochvalim :) Mne sa podarilo niekedy zaciatkom tohto roka kupit niekoho zbierku MCH cez ebay. Takmer vsetky balenia co vysli (bohuzial nie vsetky), kazde raz (cize o 4 kopiach kazdej figurky mozem snivat :)), ale za cenu 55 dolarov :)

27.4.2010 13:35:44

:)
dokopy mam teda doma cca 40-45 figurok :)

27.4.2010 13:36:05

sa3xxx
Já se pochválit nemůžu, protože jsem to kupoval v době, kdy hra byla ještě "živá", tedy vše za plnou cenu a má toho doma za cca 8.000, když počítám i poštovné.

27.4.2010 13:50:17

Deth & sa3xxx
Tak to ja mam uz skoro vsechny firgurky 4x, tedy krom unikatnich. Jeste par a je to doma! A to vse za vyprodejni ceny :) Diky tomu jich mam nekolik i treba 5x, 6x... takze mam aspon material na planovane konverze a vyrobu figurek jiz nevyslych. Ale netrap se Deth, taky to stalo spoustu penez, ovsem ber to z lepsi stranky: uz nam to nikdo nevezme a muzeme hrat a hrat! :))

27.4.2010 16:31:21

Deth
Nic si z toho nedelej, jsem na tom podobne ;)
me se teda dokonce podarilo jeste sehnat ze startu i 20 nahodnych boostru :) Taky jsem byl prvni v CR co mel nekolik Hunteru a Maxu :)

27.4.2010 17:00:53

Vybíráme z Bazaru

První Marťané
První Marťané
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas