Munchkin - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Devir
Edge Entertainment
Pegasus Spiele
Steve Jackson Games
Autoři: Steve Jackson
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotaz k předmětům.

Zdravím. Mám dotaz, protože pravidla k Munckinovi jsou opravdu stupidnějšího rázu.

Jak je to s používáním předmětů, které na kartě nemají napsáno ani "Na jedno použití" a ani přímo co ten předmět je, třeba Jendoruční zbraň, pokrývka hlavy atd... ale normálně přidává bonus, nejčastěji to bývají třeba různé prsteny atd...

Jak se tyhle předměty mají hrát? Můžou se vyložit na stůl a připočíst k bojové síle? Takhle bych jich mohl mít na stole ale klidně desítky, nebo je musím držet v ruce a náhodně použít jenom na jeden určitý boj?
K čemu tam jsou ale pak karty na jednorázové použití když dělají prakticky to samé ...
22.12.2015 16:29:42

zjednodušeně
když to má cenu, je to předmět, když to potřebuje ruce, je to zbraň. Abys mohl předmět používat, musíš jej mít ve hře, výjimkou jsou předměty na jedno použití...

22.12.2015 23:48:13

dík
No myslel jsem si to ale s kámošema byl tohle největší problém hádek při hře kdy jsme se na tom neshodli :D ... Protože se lidem nezdálo, že takhle teoreticky kdyby člověku chodili karty by jich mohl mít před sebou klidně neskutečný množství vyloženo. Ale tak u Munchkina se to zrovna moc často nestává.

23.12.2015 23:09:08

Vybíráme z Bazaru

Duchové ostrova (trny a drápy) akrylátové tokeny
Duchové ostrova (trny a drápy) akrylátové tokeny
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas