Mr. Jack Pocket

xxxxxxxxoo hodnoceno 58x (Seznam vlastníků)

Mr. Jack Pocket - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: logická
Čeština: není
Vydavatelé: Hurrican
Autoři: Bruno Cathala
Ludovic Maublanc
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

dovoluji si dotázat se, zda se chystá někdo na překlad? :-)
9.11.2010 10:13:54

Ta"jemná"
No, není to tak rozsáhlé, takže bych asi mohla. CHystáš se si to pořídit?

9.11.2010 10:22:11

překlad
Taky bych ho mohla udělat :) Ještě tu žádný překlad nemám, všechno co mám je přeložený :-/

9.11.2010 10:45:51

Elissa
ano, už jsem napsala o ni ježíškovi .-)

9.11.2010 10:51:00

překlad
Pravidla jsou opravdu jednoduchá. Poslal jsem včera ke schválení popis hry, kde jsem je v podstatě všechny shrnul. Ale pokud do překladu někdo půjdete bude určitě za den hotový.

9.11.2010 11:50:53

pozor na drobnosti v pravidlech
Chtěl bych upozornit na 2 drobnosti, které v pravidlech explicitně zmíněné nejsou:

1. karta Joseph Lane - je karta křížové ulice, kdy je jedna z ulic zatarasena jakousi palisádou. Jedná se o postavu anarchisty, který stavěl barikády, tedy tato jedna ulice je braná jako neprůchozí (rubová strana karty je nomrálně kříž volných ulic)

2. V pravidlech se praví, že pokud si hráč za inspektory vezme alibi kartu, musí hráč za Jacka odevzdat tolik žetonů času, kolik je na kartě naznačeno. Pravidla už ale neříkají co v případě, že jack drží pouze skrytou alibi kartu, na které jsou také žetony času, které se mu normálně do počtu započítávají, ale které nezveřejňuje, pouze je započítává do celkového počtu. Logicky mi vyplývá, že tyto skryté žetony inspektor neodebírá, odebírá pouze fyzické žetony času, které Jack získává za utajení ve stínu na konci každého kola.

11.11.2010 15:51:25

překlad je!
...a díky panzerovi i s obrázkama :)

30.11.2010 08:14:33

Vybíráme z Bazaru

The Witcher Old World Mounted Eredin Kickstarter
The Witcher Old World Mounted Eredin Kickstarter
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas