Minutová říše

xxxxxxxooo hodnoceno 121x (Seznam vlastníků)

Minutová říše - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Ryan Laukat
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

sdílejte :-)
27.11.2013 12:25:25

malá-veľká hra
Rýchla a príjemná strategická prevahovka s pomerne nepeknou grafikou. Zjednodušený Tikal ohlodaný až na kosť.
+ čas na jednu hru
+ obojstranný hrací plán a jeho mini rozmery
+ jednoduchosť pravidiel pri pomerne dobrých strategických možnostiach
+ vstupná brána ku zložitejším prevahovo-strategickým hrám
+ rýchly setup, male množstvo komponentov

- nezáživná, ale funkčná grafika

16.12.2013 13:44:54 | Upraveno autorem (porovnej)

.....
Za peníz, který do ní vložíš a čas, který s ní strávíš ...... rozhodně překvapí. Tikal,el grande,královské rošády. Nemá srovnání. Hlavu do dlaní při přemýšlení taky položíš. Atmosféra, rychlost ve vývoji situace,obě ruce na hlavu v případě protihráčova skvělého tahu, nebo naopak špatného vyhodnocení situace. Je super, že hra "odsejpá". Nemůže nudit.
V našem případě to není hra, která nám chyběla, ale hra, která neurazila, spíše překvapila, neohratelná,ve dvou až pěti dobře hratelná, emotivní. V podstatě, když o tom tak přemýšlím, tak chyběla. Ten herní čas, ten čas, je úžasný. Za takovou chvilku se stihnout pohádat,nas...supit, udobřit,slavně zvítězit.... k odpolednímu kafeti....super.
Nelituju koupě. Doporučuji všem, kteří si rádi hrají a za každou minutu u dobré hry jsou rádi.
Poměr cena výkon ..... druhé značně převažuje nad prvním.

16.12.2013 14:56:28 | Upraveno autorem (porovnej)

souhlas
už v angličtině mě dostala, opravdu rychlá a přitom relativně komplexně pojatá převahovka.
Pro mě něco mezi el grande a fazolema.
Grafika mě nevadí, jednoduchá a přehledná záležitost, všude kde sem to vytáh zabodovala . Ať mezi hráči, občasnými hráči, tak i mezi nehráči jsem vždy někoho oslovil tak, že je ochotný zahrát druhou hru.

16.12.2013 21:51:39

prekvapenie
Za mna je toto nova vstupna brana do sveta doskovych hier, ale neurazi ani skusenejsich hracov. Neviem, preco niektorym vadi ta strohost - ved je to perfektne - mapa, zetony, drevene komponenty , karty, krabica - nema to chybu. Za par poslednych dni som odskusal s nehracmi, a tak ako pisem v hodnoteni, konecne nieco , kde mozete velmi jednoducho prezentovat co to vlastne mame v tych plnych regaloch.

25.12.2013 05:48:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Ve dvou
Jaka je ta hra ve dvou hracich? Pravidla mam precteny, ale nejak nedokazu odhadnout pocity pri dvou lidech.

12.1.2014 01:54:55

Ve dvou
Podle mě je to prakticky stejné - pocit z hraní, možnost výběru akcí, rozhodování... Na plánku je víc místa, takže oba dosáhnou vyššího skóre, ale i tak je většinou výsledek těsný. Dobrá hra.

12.1.2014 08:33:09

ve dvou...
hrajeme každý za dva. Body podle pořadí. Na tři kola, nebo do určitého počtu bodů. Takhle nás to baví víc. Nicméně hratelná a znovuhratelná ve dvou je, stejně jako ve třech a více

12.1.2014 19:07:12

BMAJTZ
Ve dvou za mě nic moc. Je to pak takové hodně strategické, chybí mi tam přímá konfrontace mezi hráči. Lepší je to ve dvou hrát tak, aby každý měl dvě různé barvy a na konci se body obou barev sčítaly.
Čtyři jsou dle mého pro tuto hru optimální počet. V pěti už zase hráči disponují malým počtem akcí a téměř nic nestihnou.

13.1.2014 16:02:48

Hra dvou hráčů
Zkusili jsme ve dvou dvě partie a hra nás nebavila. Chybí více konfrontace mezi hráči. Zbylo nám vždy i hodně peněz, takže jsou skoro k ničemu. Nudné počítání vítězných bodů na konci hry. Hru nezatracujeme, ještě jí zkusíme a hlavně mě bude zajímat ve více lidech... Krabička by mohla být i poloviční, ale to je klasika u každých eurovek.

14.9.2014 14:05:39

ve dvou
mě to normálně ba, ale občas někomu vadí, že to není epické a vykombené

14.9.2014 14:14:09

pro 7 leté dítě
Myslíte, že je tato hra vhodná pro 7mi letého prvňáka? Pochopí pravidla a podstatu hry?

6.12.2014 14:10:12

za mě
určitě jo, kór když má odehrány nějaké jiné hry.
Je to vždy o hráčský zkušenosti, víc než o věku.

6.12.2014 17:21:48

7 leté dítě?
Spíše ano. Tento týden jsem byl spolupořadatel na setkání s deskovými hrami a proběhl tam i turnaj právě v minutové říši. Hráli převážně dospělí a druhé místo snad ze 14 získal prcek max. do osmi let a to to hrál poprvé.

6.12.2014 18:25:20

Vybíráme z Bazaru

Na Křídlech: Opeřená Oceánie
Na Křídlech: Opeřená Oceánie
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas