nepřihlášený

přihlásit

registrovat

MiniQuest Adventures

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy, RPG
Čeština: není
Vydavatelé: Mini TableTop Games
Autoři: Víctor Amorós
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

MiniQuest adventures je dungeon crawler hra, kde se jednotlivé mapy nachází v herní knížce. Je to hra pro 1-4 hráče v čisté atmosféře 16 bitové video hry. Každá hra generuje náhodný dungeon, který hráči musí překonat, aby porazili hlavního bosse. Hrdinové budou dostávat odměny jako jsou zbraně a vybavení, které jim pomohou čelit nepřátelům, což jim navýší hodnoty v každém úspěšně dokončeném kole.

Příprava hry:

Hráči si vyberou, jaký typ hry chtějí hrát. Dále si vyberou hrdiny a položí počáteční vybavení na desky hrdinů vedle jejich životů, síly a obranných bodů. Nejmladší hráč dostane žeton vůdce a odhalí první místnost. Karty jsou položeny v řadě mezi hrdiny a nepřáteli. Nepřátelské žetony jsou umístěny zleva doprava a zeshora dolů. Značení životů a obrany jsou položeny na nepřátelských jednotkách.

Průběh hry:

Tah začíná hráčem s žetonem vůdce. Hrdinové provádějí své akce. V případě, že jsou nepřátelé poraženi, jejich žeton je odstraněn a jakmile souboj skončil, odstraníme jejich kartu. V tahu nepřátel zkontrolujeme nepřátele a provedeme jejich akce. Provádíme tento proces, dokud souboje nejsou vyřešeny nebo dokud hrdinové nepadnou do bezvědomí.

Za příslušné porážky nepřátel dostane hráč karty kořisti. V případě, že jsou hráči ve finální místnosti, dostanou epickou kořist. Pokud se hráči rozhodnou hrát více než jedno kolo, odemknou své dovednosti a odkryjí kartu hrozby k navýšení nepřátelských hodnot.

Kouzla: Určité předměty umožňují další kouzla do vybavení. Kouzla jsou umístěny do horní části těchto předmětů. V případě, že nejsou aktivní, musí být přeneseny v batohu předmětů zabírající jedno místo. Hráč, který užívá více kouzel, musí před provedením akce vybrat pouze jedno, které použije.

Dovednosti: Před provedením jakékoliv akce se hráč musí rozhodnout, zda-li chce využít dovednost, nebo nikoliv. Dovednosti, stejně jako kouzla, stojí sílu, avšak hráč získá výhodu, když útočí.

Dovednosti strážců a bossů: Balíček příslušných nepřátel je připraven. Karta je odhalena každé kolo a je provedena akce této karty. Pokud dovednost přetrvává různými tahy, karta je dána stranou. Položte časové počitadlo v každém tahu nepřátel, dokud efekt nezmizí.

Autor: Jeff

Vybíráme z aukcí

Conflict of Heroes: SoS, EN, obaleno
Conflict of Heroes: SoS, EN, obaleno
Akt. cena: 1299 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>