Middle-earth Quest

xxxxxxxxoo hodnoceno 94x (Seznam vlastníků)

Middle-earth Quest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

označování aktivních questů

Dlouho jsem bádala jak označovat aktivní questy, které hrdinové mají plnit. Ať už ty svoje vlastní a nebo questy získané v setkáních. Nakonec jsem vybrala tohle

http://www.kulicka-bizuterie.cz/product/listek-15x5mm-zelena-lesk-evc5722010-3833/.

Co vy? Používáte něco.
19.11.2010 14:26:51

sappho
Že by mi něco uniklo? Ono je třeba nějak rozlišovat Questy na aktivní a neaktivní?

19.11.2010 14:35:37

beholder
To není. Ale stává se mi, že hrdina má splnit třeba 4-5 questů, které nasbíral při setkáních v různých lokací a já si pak z hlavy nepamatuji, kde všude jsou momentálně ty questy splnitelné, tzn. v jakých lokacích. Takhle mrknu na mapu a vidím, že tam tam a tam mám quest, který čeká na splnění.

19.11.2010 14:38:24

sappho
aha, questy jsou vlastně veřejné že? Ale přece jen si myslím, že by to dost nahrávalo Sauronovi, protože by měl jasně a blyštivě na očích, kde mají hrdinové questy, takhle tomu nemusí věnovat moc velkou pozornost

19.11.2010 14:45:55

Beholder
Tohle mě jako Saurona neovlivňuje. Pokud by to pro mě bylo hodně důležité, najdu způsob jak tomu věnovat pozornost. Každopádně hrdinům to pomůže dost.

19.11.2010 14:51:23

sappho
No asi máš pravdu, nemám tak moc nahráno. Takže nevím jestli má Sauron i kazit nebo ztížit plnění questů hrdinů nebo se na to může vykašlat :)

19.11.2010 14:59:25

Beholder
To záleží jakou má rozjetou strategii a co zrovna hraje hrdina:) Někdy je to celkem k ničemu, a někdy jeden favor získaný ze splněného questu může rozhodnout hru.

19.11.2010 15:01:14

...
Ne konkretne pro MeQ, ale v pondeli mi dorazily kaminky na univerzalni kantry odsud
http://www.glass-sphere.com/eshop/plastove-dekoracne-kaminky.html
Az na brutalni dobirku si nemuzu na nic stezovat. Trebas vcera jsem jimi nahradil kantry ve Vladcich podzemi a barevne to vyborne sedlo k sobe. Hraci si je oproti drevenym kostickam docela pochvalovali.

19.11.2010 15:58:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
ved Sauron ma predsa vediet kde hrdinovia maju questy, a ked by hral strategiu kazit questy tak sa aj tak spyta hraca kde ma aky quest nie? :)

19.11.2010 16:27:01

acedrac
však jo, ale ty kamínky mu to hezky usnadňují, bez nich může zapomenout nebo tomu nevěnovat pozornost, přehlédnout atd...

19.11.2010 16:41:45

Vybíráme z Bazaru

Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Drum Roll - Cirkus Humberto :-)
Akt. cena: 10 €
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas