Middle-earth Quest

xxxxxxxxoo hodnoceno 94x (Seznam vlastníků)

Middle-earth Quest - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

influence

chci se zeptat jestli mohu umístit žeton vlivu do lokace kde stojí hrdina. My ho umístujeme, ale nejsem si jistý jestli jsem něco nepřehlédl.
14.1.2010 13:22:45

omluva
nechtene jsem přidal nové vlákno, omlouvám se

14.1.2010 13:24:51

influence
Taky jsme nad tím pátraly. Nikde jsme nenašly výslovně řečeno že to nejde, takže ho umisťujeme.

14.1.2010 13:24:57

protest
to by potom ale hrdina nemohol nic splnit(napriklad quest kde ma napisane zober si encounter card a potom nieco dostanes - tak by tam sauron furt daval vliv a hrdina by s tim nic nemohol urobit, alebo ma zabit monstra ,alebo sluzobnikov a ked tam bude vliv tak sa sauron rozhodne namiesto boja ze si zoberie peril card) a ked sa to bude furt opakovat tak s tym hrdina nic nespravy

14.8.2010 19:51:44

1stano2
Bohužel takhle to v té hře je. Navíc Sauron nemá tolik akcí aby to zvládal. A myslím zrovna, že quest který říká vem si encounter ani není. Většinou místo encounteru něco děláš.

14.8.2010 20:08:30

nebezpečná lokace
Navíc ve fázi ambush se s monsterem nebo minionem bojuje. Sauron rozhoduje o boji jen ve fázi travel. Podle měto máš trošku popletené. Mě to vkládání vlivu pod hrdinu nějak neomezuje. Pokud by Sauron dával vliv jen do místa kde stojí už neudělá nic jiného a nesplní svůj cíl hry.

14.8.2010 20:10:17

faq
A ve faqu, v jeho poslední verzi (zatím pouze AJ) je napsáno, že pokud ti úkol udává místo setkání něco v lokaci udělat, tak můžeš i když je lokace perilous.

14.8.2010 20:18:14

sappho
no, jasne ze potom ako ti sauron da peril card mozes patrat a tak ale karty stretnutia si neberies ked si v nebezpecnej lokaci(a na tych questoch je napisane ze ked si mas brat karty stretnutia tak namiesto toho bojuj s tym monstrom)a potom, vliv sa odstranuje na zaciatku sauronovho kola(pri 2 hracoch aj v hrdinovom medzikole) a tak ma sauron dost casu aby tie vlivy dal znova

14.8.2010 20:56:07

no
v tych minionoch a monstrach som sa sekol ale ak nehraju iba 2 hraci, tak ak to sauron nedovoli, tak si hrdina nikdy v X lokaci nezoberie kartu setkani

14.8.2010 20:57:57

1stano2
Ale jak už jsem v posledním příspěvku psala, tak faq jasně říká, že pokud máš jako quest třeba bojovat s Agentem místo braní karet, tak boj proběhne. Prostě tu věc co tam máš dělat místo setkání dělat můžeš, i když je lokace nebezepečná. Jestli to nechápeš, podívej na ofiko stránky ffg do faqu.

14.8.2010 21:04:08

při více hráčích
Prostě to tak je a s tím musíš počítat. To už by měli hrdinové moc jednoduché. A mrkni na ten oficiální faq, objasní ti to dost věcí.

14.8.2010 21:07:12

to Iroq
Je to tak, jak říká Sappho, i my to hrajeme tak, že Influence pod hrdiny klidně pokládáme a nijak nás to neomezuje (a hrdina taky většinou někam chce jít, takže je to pro Saurona i celkem výhodné).

17.8.2010 10:59:30

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard - Deadly Frontier
ISS Vanguard - Deadly Frontier
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas