Middle-earth CCG

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Middle-earth CCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Iron Crown Enterprises
Queen Games
Autoři: Coleman Charlton
Rok vydání: 1995
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ast

Koutek hráče / sběratele

Zdar
Zakládám tuto diskuzi v naději, že se přihlásí hráči dychtící oprášit své meče či sekyry a znovu vyrazit do Středozemě ať už bojovat proti silám zla, nebo proti spojenectví svobodných národů.
Taktéž jsou vítáni všichni co jim karty doma pouze leží a rádi by se jich zbavili. Mezi zatrolenci se najdou tací co vás o karty rádi připraví. Ehm za úplatu ^_^
Určitě budeme rádi i za různé postřehy týkající se hry jako takové, tak směle do toho.
22.3.2011 21:30:33

Praha a okoli
V praze a okoli se snad da sehnat nekdo ke hre. Ja bych klidne dal + bratr hraje taky (hrajeme pouze TW+TD+neco malo z DM). Jinak cas od casu se jeste hrava na ruznych "Conech", ale celkove je u nas komunita uz asi docela mrtva (za coz muze predevsim "vymreni" puvodni generace hracu, preci jenom po 15 letech uz je vetsina puvodnich hracu dost stara).

23.4.2011 15:49:17

Brno
Rád bych si zahrál v Brně (karty ale zatím nemám).

13.12.2011 13:25:37

Brno
právě si s pár kamarády objednáváme od Gwaihira celý Challenge pack, takže jestli to přijde, tak to v Brně můžeme zkusit trochu oživit (nebo spíše vzkřísit) :)

17.1.2013 09:41:21

Ostrava
Zdar všem, taky jsem teď oprášil ME CCG a rád bych zahrál nebo vyměnil či koupil karty. Jsem z ostravska. Pokud by měl někdo zájem, ozvěte se na mail dinik@centrum.cz

Jerry69: už jste objednali? Pokud ne, můžu se k vaší objednávce přidat? Taky bych z Gwaihira něco chtěl, ale nechci objednávat sám.

22.1.2013 15:27:41

>> jerry69
Na kolik vyjde ten komplet 10ti balíků??

22.1.2013 18:11:11

pravidla
Taky pár stovek karet doma mám, vlastně jsem to moc nehrál a spíš kupoval a sbíral. Nevíte, jestli se dají někde sehnat pravidla, příp. v češtině?
A vůbec, díky lotr lcg už mám doma 3tí vydání karetní hry Pána Prstenů ....

22.1.2013 21:04:16

pravidla
Tady je takový souhrn v češtině (neřeší se tam ale všechny detaily):
http://czechccg.8m.com/cz/merules.html

Sinuhet: Pokud by ses karet chtěl zbavit, měl bych zájem:)

23.1.2013 08:51:16

to all
Je to nádherná hra, jinak mám doma i tři oficiální průvodce,Wizards,Dragons a Dark Minions, o karty mám taky zájem.
Jinak byla možnost kdysi si zahrát na pc i online přes gccg, zjištuji jestli to ještě funguje, nemůžu se totiž připojit k serveru.
GccG je program který umožnoval hru online ve výborné grafice karet, hrát s hráči celého světa všechny edice METW s virtualními penízky které jste vydělávali během hry a kupováním dalších karet. Měli jsme i české hráče. Musím zjistit přes jednoho zasvěcence jak se věci mají a dám vědět.

23.1.2013 09:11:37

council of elrond
Tady odkaz na stránky, které jak se zdá jsou asi nejkompltnější.
http://www.councilofelrond.org/index.php?id=13

23.1.2013 09:28:14

to all
To je super, že ještě existují lidé, co hru mají a ozývají se. Snad se objeví i někdo z ostravska:-)
Mormacar: Zjisti a dej vědět, bylo by fajn, kdyby to ještě fungovalo.

23.1.2013 10:32:04

Dinik
Díky moc, už studuju :-)

23.1.2013 22:36:22

Brno
Já se taky hlásím pro hraní v Brně případně na internetu, doma mám spousty kartiček a zhruba deset let jsem na to nešáhl, tak bych to rád oprášil.

25.1.2013 12:56:40

Lamkal
Pokud by bylo něco na výměnu nebo prodej, tak bych měl zájem, můžu nabídnout i svoje karty na výměnu.

25.1.2013 13:58:12

Brno
Před rokem jsem pořídil celý Challenge pack (všechny balíky), ale ještě na to nešáhl.
Pravidla neznám.
Měl by někdo chuť mne zaškolit?

BTW: na boostermaniii mají ještě nějaké balíčky (včetně challenge decku)

25.1.2013 14:00:47

gccg client
Tady z těchto odkazů by měl jít download win client na gccg.

https://gccg.servebeer.com/ccg jmeno ccg a to druhy gcc

https://gccg.svn.sourceforge.net/svnroot/gccg/core

25.1.2013 18:29:27

Praha
Zdravím, taktéž jsem našel starou sbírku ve skříni a docela bych si to v Praze s někým zahrál... mimoto z roku 2003 dlužím někomu 300,- které mi pujčoval na Lidless Eye ;)

Scházíte se někdy, hrajete? V Praze...

Případně kontakt na mě zde, ale ideálně mailem na komanecmatej@seznam.cz.

26.1.2013 10:01:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Praha
Ja mam taky spoustu karet a zaprasenej balik. Jsem pro. Jen si musim oprasit i pravidla.

26.1.2013 13:23:16

had

Koupě
Koukal jsem na boostermanii a v této hře jsem naprostý laik. Co byste mi doporučili z toho co nabízí, abych koupil, abych postavil dva decky /alespoň průměrné kvality/, které by proti sobě mohli hrát?

26.1.2013 14:15:14

Praha - cont.
had: Doporučím challenge decky - dva různé. Z boosterů by jsi to stavěl dlouho a hlavně by jsi neměl sity (karty míst, kam družina chodí).

Lino22: Já musím i ten balík dát dohromady, pravidla matně tuším. Prvotní zahrání bych stejně viděl tak tréninkově. Případně kdyby se našlo ještě 2 lidi, tak by se dalo i prostřídat dle úrovně decků/hráčů - ale to je organizačně náročnější. Máš na sebe nějaké icq/mail?

27.1.2013 11:57:00

koupě
Had: Já se obávám, že ty challenge decky už na boostermanii nejsou k dispozici, i když je mají v nabídce. Zkus se jich zeptat a dej pak prosím vědět, pokud by byly tak bych si tam taky nějaký obejednal. Demno má pravdu že jen z boosterů hratelný balík postavit nejde.

Raia: Neměl bys nějaký ten Challenge deck na prodej?

Stále nikdo z Ostravy? Vypadá to, že v Praze už se nějací hráči sejít můžou, takže vám chlapi závidím:-)

28.1.2013 09:02:18

Dinik
Dokud si nezahraji, tak ne.

29.1.2013 08:03:35

Raia
Ok, tak když tak se pak ozvi buď tady nebo na mail dinik@centrum.cz.

29.1.2013 14:51:23

Gwaihir shop
Neplánuje někdo náhodou nějaký nákup z Gwaihira? Pokud ano, přidal bych se.

21.2.2013 11:43:07

Hraní Praha
Ahoj, já bych si taky někdy v Praze po práci večer zahrál, heren je dost, tak bychom se mohli na nějakou domluvit, např. na Florenci je u metra jedna velká a je to dost slušná spojnice více druhů MHD! Karet mám aktuálně málo, ale vlastním 3 různé challenge decky, takže zahrát je určitě s čím a pravidla si pamatuji, platná turnajová není problém do budoucna vytisknout v angličtině! ;-) Btw všem co mají nějaké karty navíc jsem k dispozici jako kupce nebo mám i něco málo na výměnu! Přes týden jsem dostupný na jkoukal@rsts.cz, o víkendech na koukalpepa@seznam.cz!!

23.2.2013 13:33:14

Výměna
Pokud by měl někdo zájem vyměnit karty, ozvěte se namail dinik@centrum.cz, můžu zaslat seznam svých karet.

25.2.2013 08:39:19

Vybíráme z Bazaru

Goblini
Goblini
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas