Mice and Mystics: Heart of Glorm

xxxxxxxxxo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Mice and Mystics: Heart of Glorm - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Mice and Mystics
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Plaid Hat Games
Autoři: Jerry Hawthorne
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

překlad

Překlad zahájen
31.8.2014 14:25:02

Nohsledi
Tak přátele, pustil jsem se do překladu karet a potřebuju poradit s názvy nohsledů. Pište návrhy :) Díky.

1.Lurker -
2.Skorch -
3. Necro - Brodie - Brody - zombie
4. Skulker rats - Číhající krysy
5.Caustic roacher - Žíraví švábi
6. mindless rats- bezduché krysy
7. Frenzled Crawler - Zběsilá stonožka

31.8.2014 14:25:13 | Upraveno autorem (porovnej)

překlad karet
První část karet hotová. Hledá se někdo kdo by přeložil knihu scénářů - já to klidně vysázím.

18.12.2014 08:27:43

karty
Překlad karet hotov :)

4.1.2015 17:33:42

překlad
Super, pokud by se stihnul do konce roku i návod, mám jasný nákup na vánoce, díky moc!!!!

21.10.2016 13:42:01

překlad
Není zde dobrá duše co má chuť přeložit knihu příběhů?

11.11.2016 11:35:22

Preklad
Taky by mě zajímalo jestli na tom někdo dělá nebo ne.. nehledě na velmi zajímavé třetím rozšíření. Škoda že tak krásná hra je najednou bez pozornosti,,,

6.1.2017 14:05:05

Překlad
Podle mě nedělá. Nabízel jsem, že když to někdo přeloží, tak to vysázím do grafiky. jeden člověk se mi ozval že to udělá, ale tím to skončilo.
Nabídka pořád platí - přeložte to a já udělám grafiku.

6.1.2017 14:13:38

Preklad
Ja na prekladu delam, ovsem zatim jen na pribehovych castech. Pro potreby nasi herni skupiny to staci, prvky pravidel, set-up atd jsem schopna pretlumocit na miste, pribeh je ale vec jina :) Navic pred zahranim si nechci vyspoilerovat uplne vsechno.

V ramci 1-2 tydnu bych nejspis mela mit vsechny pribehove casti hotove (ted jsem v polovine 4. kapitoly). Nahravam je take do formy audioknihy. Zatim mam nahrany Prolog, a take dve ztracene kapitoly Cat's Cradle a Ghost of Castle Andon. Poresim jeste podkresove hudebni efekty, a pak muzu dat do eteru.

25.3.2017 08:50:21

Anyanka
Super , mohla by ses potom o psaný překlad podělit ? Nasázet do grafiky už to nebude takový problém. Díky

25.3.2017 08:59:38

BladeBrown
Jasne, podelim se, az to budu mit hotove a zkontroluju si to po sobe :)

25.3.2017 09:06:10

Postup
Tak jsem se konečně trochu pohnula s prací na audioknihách a dala sem prolog a první tři kapitoly. K prologu a prvním dvěma kapitolám (taktéž jen ty příběhové části) jsem již dostala korektury od Tomáše Kubánka (za což mu velmi děkuji, kontrolovat to sama po sobě opravdu není ono), a už jsou také zveřejněny. Pokud někdo má zájem je vložit do grafiky, případně i dopřeložit zbylý text (pravidla, rozestavění atd.), klidně tento materiál využijte.
Zbytek psaného překladu ještě čeká na korektury, a audioknihy čekají na to, až k ním dodělám podkresovou hudbu.

Ještě jsem zveřejnila audioknihu k první ztracené kapitole Kočičí kolébka. Druhou ztracenou kapitolu - Duch hradu Andon - mám nahranou, ale zatím také čeká na vložení podkresové hudby.

26.4.2017 14:28:46

Anyanka
Tak to je krásná práce, smekám, fakt pěkný a už se těším na hraní!

27.4.2017 10:05:50

korektury
Zdravím,

tak jsem se malinko sekla, ale už se zase vrhám na dodělání a nahrání přeloženého textu/audioknih sem.

Co se audiokhiny týče, už mám hotovo komplet s epilogem, akorát jsem si při hraní všimla nějaké chybičky, tak jen musím opravit, a co nejdřív to sem hodím.

Co se textové varianty týče, nahrála jsem zrovna příběhové části z Kapitoly 3, s korekturami od Tomáše Kubánka, kapitoly 4, 5, 6 a Epilog stále čekají na korektury, tak házím do pléna, zda by se toho nějaká dobrá duše neujala. Kdybych si to po sobě přečetla já sama, výsledek by nemusel být zrovna optimální :)

18.10.2017 11:44:36

Překlad text
Ahoj bude prosím k dispozici i kapitola 4- 6 jako text ?
Díky

3.4.2019 15:42:04

Kapitoly 4-6
Kapitoly 4-6 mam, ale nenasel se korektor, proto tu nejsou. Pro zajemce muzu poslat bez korektur, pripadne pokud by nekdo byl ochotny korekturu udelat, muzu pak nahrat i sem.

3.4.2019 23:30:26

Vybíráme z Bazaru

Discover: Země neznámé
Discover: Země neznámé
Akt. cena: 235 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas