Mice and Mystics

xxxxxxxxoo hodnoceno 74x (Seznam vlastníků)

Mice and Mystics - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Cube Factory of Ideas
Plaid Hat Games
Autoři: Jerry Hawthorne
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zvuková verze nahraná na ve studiu - byl by zájem?


Pěkný den všem. Měl bych dotaz - mám předdomluveno možné nahrání audioknihy ve studiu, za speciálně přátelskou cenu ... (Tj herečka, zvukař/režisér, nějaký hudební podmaz případně efekty ... to by se vidělo jakou motivaci jim dáme)

Byl by zde o to zájem? Pokud ano navrhoval bych udělat pidisbírečku (domluva je taková že kolik můžeme dát jim řeknu já .. a oni udělají tolik kolik budou považovat za ještě únosné z jejich strany, minimálně se nahraje a sestříhá zmateruje ten hlas)
15.12.2017 12:11:29

kolik?
V jakejch se pohybujeme radech? A co pripadne rozsireni?

15.12.2017 12:17:51

Taky...

Bych pustil nejakou kacku

15.12.2017 12:23:34

ano
- Také mě zajímá kolik asi tak potřebujeme vybrat.
- Čí překlad se použije - zdejší Tomášův (v tom případě by bylo dobré se ho zeptat)?

15.12.2017 12:51:03

použití překladu
Ahoj,
jasně, můžete bez problému použít můj překlad. Rád bych pak na oplátku dostal nahrávku :).

15.12.2017 13:11:31

...

Audio pro rozšíření už zde leží....

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/mice-and-mystics-heart-of-glorm-3775/k-stazeni/

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/mice-and-mystics-lost-chapter-cat-s-cradle-6733/k-stazeni/

15.12.2017 13:19:33

Jasné

- zkusím od nich nějaký náznak představy dostat. Zatím je to domluvené tak že prostě řeknu co můžem dát a tak se to udělá ... takže při vhodném počtu těch co by přispěli potenciálně formalitka ... dám vědět co jsem zjistil.

15.12.2017 14:24:35

Děkuji

TomasV - děkuji předběhl jste nás :) samozřejmě s tím počítám.

Je to všechno nutné si domluvit a vyjasnit na studiu jak budeme moci s tou nahrávkou naložit, ale v ideálním případě bych byl rád aby zde mohla být ke stažení (s tím že prostě práva nikdo nějak řešit nebude a tak ... ) ... teď jde hlavně o to aby se to podařilo uskutečnit, když to bude fungovat dobře a toho člověka ze studia to bude těšit a nebude mít pocit že ztoho nic nemá je potenciálně možnost toho využívat častěji ... ale to vše se uvidí, je to takový pokus teď

20.12.2017 10:37:46

Už jsem jim poslal kompletní text

tak uvidíme jestli se nevyděsí z rozsahu:)

20.12.2017 10:39:20

Nevypadá to příliš reálně

Bohužel i přátelská cena je nakonec v rozsahu o který se jedná hodně vysoká (minimálně 12K spíš 15) ... reálná cena by byla 30K a více. Prozatím jsem to tedy odložil k ledu. Předpokládám že tu asi není nikdo kdo by do toho chtěl vkládat tisíce (já jsem doufal že se třeba dostaneme na 5k, z toho třeba půlku tady nasbíráme půlku bych i dal a bude to .. ale .. tohle už je na mě moc). Každopádně tedy pokud by se do toho někdo pouštěl podomácku a potřeboval trochu pokrýt nějaké náklady s tím spojené tak se zdá že něco bychom dohromady dali.

22.3.2018 11:17:13

Vybíráme z Bazaru

Detective Stories: History Edition Kaifeng 982
Detective Stories: History Edition Kaifeng 982
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas