Mice and Mystics

xxxxxxxxoo hodnoceno 75x (Seznam vlastníků)

Mice and Mystics - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Cube Factory of Ideas
Plaid Hat Games
Autoři: Jerry Hawthorne
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz

Myslíte, že by to mohlo být do češtiny? A je možné založit nějaké hlasování, kde by se dalo bojovat za češtinu?
16.9.2013 18:54:59

MaM
Tohle česky mít ofiko nebudeš. REX hry to zkoušely a je to nereálný. Tady na serveru je ale parádní čeština už skoro všeho. Jsou pravidla, karty, všechny sheety myšek... A z knihy příběhů už jsou tuším 4 kapitoly. :) Mohu jen doporučit!

17.9.2013 07:24:35

Že by Mindok?
Tohle je odpověď na otázku jestli Mindok neuvažuje o vydání hry v češtině:
...děkujeme za váš zájem. V tuto chvíli o vydání hry Mice and Mystics uvažujeme. Můžete nás sledovat na Facebooku nebo na webu www.mindok.cz, kde pravidelně přidáváme příspěvky ohledně novinek, co připravujeme či jiných zajímavých informací. S přáním pěkného dne Anna Popilková.

12.5.2016 12:13:03

Pokud by se to podarilo...
...a Mindok by to opravdu vydal v cestine, tak pro mne rozhodne must have!

21.7.2016 16:57:47

Předobjednávky??
Škoda, že Mindok nezkusi stejný nebo podobný postup jako jejich konkurenti s Blood Rage..... Myšleno předpbjednávkovou akci... Minimálně by si mohli udělat na svých stránkách průzkum o potenciálních kupcich a zájmu veřejnosti. Byl by to pro ně jasný signál jestli je nebo není zájem. Já osobně bych do toho za cenu podobnou anglické verzi určitě šel.

21.7.2016 19:35:10

zájem
No i já bych do toho asi šel...

21.7.2016 23:14:58

Bohužel
Nerad kazím předčasnou radost (i když trochu z odstupem), ale jelikož tu hru také sháním a čeština by u ní, kvůli svému zaměření na malé děti byla ideální, tak jsem také na MINDOK napsal a:
"Dobrý den,
děkujeme za váš zájem o hry MINDOK.
Hru Mice & Mystics s největší pravděpodobností nebudeme vydávat.
Naše novinky, které plánujeme vydávat najdete na webu http://www.mindok.cz/cz/hry/pripravujeme-11 nebo na Facebooku, kde pravidelně přidáváme aktuality a novinky.
Děkujeme za pochopení. V případě jakýkoliv dotazů, jsem vám plně k dispozici.
S přáním pěkného dne
Anna Popilková"

8.2.2017 14:40:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Profesionálně vytištěný překlad již není
Děkuji za zájem, již je to rozebráno...
Nechal jsem si vytisknout profi překlad Mice and Mystics. Vzal jsem to 4x komplet i s pravidly a scénáři + 1x jen karty, jelikož cena za jednu kopii a 4 kopie nebyla až tak rozdílná. Nabízím za výrobní cenu 280 za karty (mám 1x) nebo 840 za komplet (mám 2x). Karty jsou na 170g KL s kulatými rohy - vhodné k zasunutí k originálům do obalů. Kdo by měl zájem, prosím o SZ a pošlu mu do e-mailu fotky. Ideální by bylo osobní předání v Praze.

28.4.2017 15:53:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Magic: Alara basic land set
Magic: Alara basic land set
Akt. cena: 30 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas